هر روز!
هر روز!

نظافت کابینت، لکه گیری و نظافت کابینت در این بخش

نظافت کابینت، لکه گیری و نظافت کابینت در این بخش

نظافت کابینت، لکه گیری و نظافت کابینت
در این بخش از سایت مطالبی در مورد نظافت کابینت ها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 
به نقل از : کابینت ها بخش اصلی نمای داخلی آشپزخانه | دکوراسیونرا به تصویر می کشند و کابینت های کثیف و پر لکه می تواند تمام  دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنآشپزخانه  را تحت تاثیر قرار دهد و تصویری ناخوشایند در ذهن بیننده باقی بگذارد. با ما همراه شوید و مطالبی درمورد نظافت کابینت ها مطالعه کنید.
نظافت کابینت ها
: برای تمیز کردن کانتر یا پیشخوان آشپزخانه | دکوراسیونتان کمی سرکه سیب را با مقدار کمی عرق نعنا مخلوط کرده و سپس چند قطره روغن زیتون بدون بو به آن اضافه کنید. یک دستمال نخی را به این مخلوط آغشته کرده و تمام جرم ها و لکه ها را با کمک آن پاک کنید.
بهتر است هنگام خرید یا ساخت کابینت، جنس مرغوب و مناسبی انتخاب کنید. برخی از قسمت ها مانند کابینت های اطراف سینک ظرفشویی معمولا در معرض رطوبت بیشتری قرار دارد و خیلی زود خیس می شود، به همین دلیل بهتر است برای این قسمت ها جنسی انتخاب شود که در برابر آب مقاوم است. علاوه بر این، همیشه پس از پایان کارتان تمام قسمت های کابینت را خشک کنید تا آب روی آن نماند.
دقت کنید که پایه های کابینت متناسب و هم اندازه باشد و در صورت نیاز آن ها را تنظیم کنید. توصیه جدی ما این است که از چسباندن اشیای تزیینی حتی با استفاده از آهن ربا به کابینت ها خودداری کنید چون این کار باعث خش دار شدن تدریجی بدنه کابینت می شود. به خصوص اگر کابینت فلزی باشد.
فراموش نکنید درهای کابینت را پس از استفاده ببندید و هیچ وقت آن ها را برای مدت طولانی باز نگذارید، این کار نه تنها باعث می شود آشپزخانه | دکوراسیونزیباتر و تمیزتر به نظر برسد بلکه از ورود رطوبت و بخار ناشی از پخت غذا به داخل کابینت ها نیز جلوگیری می کند. از سوی دیگر، باز ماندن درها به تدریج باعث افتادگی، لق شدن و صدا کردن آن ها هنگام باز و بسته شدن می شود. در ضمن هیچ وقت روی کابینت ها ننشینید. تعجب نکنید، خیلی از افراد عادت دارند به جای این که روی صندلی آشپزخانه | دکوراسیونبنشینند، از کابینت به عنوان صندلی استفاده  کنند. این کار هم باعث لق شدن پایه های کابینت و در نتیجه خراب شدن زود هنگام آن ها می شود.
گردآوری: بخش خانه داری

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید