مسیر سبز
مسیر سبز

نمانیا ماتیچ به چلسی پیوست ایسنا: نمانیا ماتیچ صربستانی، بنفیکا

نمانیا ماتیچ به چلسی پیوست 
 ایسنا: نمانیا ماتیچ صربستانی، بنفیکا

نمانیا ماتیچ به چلسی پیوست
ایسنا: نمانیا ماتیچ صربستانی، بنفیکا از توافق نهایی با چلسی تیم سابقش خبر داد.این بازیکن صربستانی در گفت و گویی که با شبکه "اسکای اسپورت" داشت، گفت: با چلسی به توافق نهایی رسیده‌ام و تا ساعاتی دیگر برای پشت سر گذاشتن تست پزشکی این باشگاه وارد لندن خواهم شد. از این که به چلسی پیوسته‌ام خوشحال هستم. امیدوارم بتوانم در این تیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم. من پیش از این سابقه بازی در چلسی را داشته‌ام. امیدوارم این بار بتوانم برای این تیم بهتر کار کنم.

ماتیچ 25 ساله در مراسم دوشنبه شب فیفا در زوریخ حضور داشت.‌ گل او یکی از نامزدهای جایزه پوشکاش بود. اما در نهایت این جایزه به زلاتان ابراهیموویچ رسید. هر چند باشگاه چلسی رقم قرارداد این بازیکن صربستانی را اعلام نکرده است، اما شبکه "اسکای اسپورت" اعلام کرد که رقم این انتقال 21 میلیون پوند است.

چلسی در حساس‌ترین بازی هفته‌ بیست و دوم لیگ برتر انگلیس یکشنبه شب در ورزشگاه استمفوردبریج از منچستریونایتد پذیرایی می‌کند. قرار است که ماتیچ در این دیدار برای چلسی به میدان رود.

چلسی با هدایت ژوزه مورینیو فصل خوبی را پشت سر می‌گذارد و با 46 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد. آرسنال با 48 امتیاز صدرنشین است و منچسترسیتی با 47 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید