هر روز!
هر روز!

نوت بوک هیجان انگیز برای شما : نوت بوک هیجان

نوت بوک هیجان انگیز برای شما : نوت بوک هیجان

نوت بوک هیجان انگیز برای شما
: نوت بوک هیجان انگیز برای شما

: به گزارش : این روزها نوت بوک ها دارای طراحی و نمای  شبیه به هم هستند و ظاهرهای متفاوت و انچنانی برای جذب مخاطب را ندارند و از این حیث در نظر کاربر یک شکل بودن این  دستگاهها شاید فرد را برای میل به در نظر گرفتن کارایی هم کم کند و این نه برای کاربر و نه برای شرکت فروشنده ی دستگاه خوب است و و اگر هم تفاوتی باشد چندان بزرگ نیست اما در این میان  نوت بوکی کمی متفاوت به بازار عرضه شده که نسبت به سایر هم کیشان خود کمی ظاهری جذاب تر دارد .
نوت بوک u21md دارای صفحه چرخشی و دارا بودن تاچ یک تبلت نوت بوک  است  و با استفاده از نسل چهارم پردازنده ها یعنی  کور ای ۵ اینتل و با قرار گرفتن در گروه ultra book ها با صفحه نمایش ۱۱.۶ اینچی در رزولوشن ۱۳۶۶در۷۶۹ به به کاربر خود به عنوان یک حس داشتن لپ تاپ تبلت را میدهد و از این رو جالب به نظر میرسد این دستگاه دارای دو درگاه  برای نصب مموری و قابلیت ارتقای حافظه تا ۱۶ گیگابایت را دارا میباشد.
همچنین در این دستگاه استفاده از هاردهای جامد در نسخه ی خاص از این مدل باعث سرعت بهتر و بالاتری و بهینه تر و همچنین قابلیت جابه جایی اسانتری را فراهم کرده است . باطری این دستگاه li-polymer است که باعث شده است کاربر بتواند به مدت عمر ۸ ساعت از دستگاه خود استفاده کند از ویژگی های جالب این دستگاه پشتیبانی از  سیم کارت برای اتصال به اینترنت میباشد  وزن این دستگاه ۱.۳۹کیلو گرم است .
 این دستگاه دارای یک داکت برای شارژ سریع میباشد که برای اتصال به شکل عمودی تا کمترین فضا را بتواند اشغال کند که در نوع خود جالب است همچنین این دستگاه به اسپیکر  قوی تری مجهز شده است که از صدای دالبی استفاده میکند تا صدای هرچه بهتر و گیراتری را به کاربر داده باشد.
به نظر شما این نوت بوک با چه قیمتی در ایران ارائه خواهد شد؟ پسندیدیدش؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید