هر روز!
هر روز!

نوشیدنی های پاییزی نوشیدنی های پاییزی : نوشیدنی های پاییزی

نوشیدنی های پاییزی نوشیدنی های پاییزی : نوشیدنی های پاییزی

نوشیدنی های پاییزی
نوشیدنی های پاییزی : نوشیدنی های پاییزی : برای اینکه از اول پاییز بدنتان را نسبت به سرما خوردگی مقاوم کنید .از همین امروز در برنامه غذایی تان یک لیوان آب پرتقال در نظر بگیرید.حالا اگر می خواهید خواص آن کامل تر هم شود به این مخلوط آب سیب،انگور،لیموترش هم بیفزایید.برای طرز تهیه آبمیوه های پاییزی با ما همراه باشید.
: نوشیدنی های پاییزی
به گزارش : سان فروت(معجون ویتامین سی)
مواد لازم ۱ عدد پرتقال درشت ۱ عدد سیب ۱ عدد لیموترش ۱ پیمانه آب انگور
پرتقال و لیموترش را پوست بکنید و هسته هایش را جدا کنید .گوشت دو میوه را در مخلوط کن ریسخته و هم بزنید.سیب را هم پوست گرفته و تخم هایش را جدا کنید .سپس همراه با آب انگور به مواد داخل مخلوط کن بیفزایید.اگر دوست دارید نوشیدنی تان خنک باشد،موقع مخلوط کردن چند تکه یخ هم اضافه کنید. *به جای خود سیب از آب سیب آماده کارخانه ای هم میتوانید استفاده کنید.
نوشیدنی سیب و نعناع (اسگاوی)
اگر از طرفداران آب سیب هستید و روزانه معمولا یک لیوان آب سیب می خورید .این بار به این مخلوط ماده و طعم دهنده پرخاصیت دیگر هم اضافه کنید.
مواد لازم ۱ ساقه کرفس ۱ عدد لیمو ترش ۱ عدد سیب درشت ۱ قاشق سوپخوری شکر ۱۰۰ میلی لیتر آب سیب ۵ برگ نعنای تازه ۴ عدد یخ
لیموترش را پووست کنده و هسته های آن را جدا کنید.سیب را هم پوست کنده و بعد از خارج کردن تخم هایش،چهار قاچ کرده و در مخلوط کن بریزید.کرفس و گوشت میوه لیموترش ،برگ های تازه نعنا،شکر و یخ را هم در محفظه مخلوط کن ریخته ،آب سیب را هم بیفزاییدو پس از مخلوط کردن در لیوان مورد نظر سرو کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید