هر روز!
هر روز!

نکات مهم انتخاب بهترین کاغذ دیواری : نکات مهم انتخاب

نکات مهم انتخاب بهترین کاغذ دیواری : نکات مهم انتخاب

نکات مهم انتخاب بهترین کاغذ دیواری
: نکات مهم انتخاب بهترین کاغذ دیواری
 
کاغذ دیواری یکی از بهترین المان هایی است که اگر در فضای درست و مناسب نصب شود می تواند ظاهرآشپزخانه | دکوراسیون شما را دگرگون کند و جلوه ی ویژه ای به فضای داخلی شما ببخشد اما بلعکس انتخاب فضای نامناسب برای نصب کاغذ دیواری می تواند به اندازه ی انتخاب طرح و رنگ نامناسب مخرب باشد. به همین منظور در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان ما در رابطه با بهترین دیوارها برای نصب کاغذ دیواری درآشپزخانه | دکوراسیون منزل را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه ی شما عزیزان هم باشد پس با ما همراه باشید.
 

 

 
به گزارش :  اگر کاغذ دیواری در فضای درست و مناسب نصب شود می تواند ظاهرآشپزخانه | دکوراسیون شما را دگرگون کند
 

 
سوال: ما یک زوج جوان هستیم که قصد داریم فضای خانه را قبل از نقل مکان کاغذ دیواری کنیم، فضای خانه کمی کوچک هست نمی دانم کدام بخش را کاغذ دیواری کنیم تا جلوه ی بهتری داشته باشد لطفا راهنمایی کنید.
 
پاسخ: برای نصب کاغذ دیواری درآشپزخانه | دکوراسیون منزل به خصوص برای فضاهای کوچک بهتر است دیواری را انتخاب کنید که نقطه ی کانونیآشپزخانه | دکوراسیون شما می باشد. این دیوار می تواند دیوار پشت تلویزیون، دیوار پشت میز ناهارخوری در فضای نشیمن و در فضای اتاق خواب دیوار پشت تخت خواب، دیوار پشت میز آرایش یا میز تحریر باشد تا بتواند جلوه ی لازم در فضای دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنشما را ایجاد کند. همچنین توجه داشته باشید اگر فضای داخلی شما کوچک است تمام فضای خانه را کاغذ دیوار نکنید.
گردآوری : iranstyle.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید