هر روز!
هر روز!

۵ نکته برای تمرینات ورزشی در تابستان تابستان، زمان مناسبی

۵ نکته برای تمرینات ورزشی در تابستان تابستان، زمان مناسبی

۵ نکته برای تمرینات ورزشی در تابستان
تابستان، زمان مناسبی است برای شروع عادت های سالمی که تمام عمر با شما همراه باشند. تناسب اندام باید هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد تا شما علاقه تان را از دست ندهید و قبل از رسیدن به نتایج مورد نظرتان، دست از تلاش نکشید.
در این مطلب ۵ نکته که در طول سالها با شاگردانم در میان گذاشته ام تا انتخابهای سالم را وارد زندگی روزمره شان کنند، را برای شما آورده ام. این عادت های کوچک، جمع می شوند و قبل از اینکه متوجه شوید، زندگی و احساس فوق العاده ای به شما خواهد داد.
نوشیدن مقدار زیادی آب، مهم است. مخصوصا در تابستان که احتمال کم آبی شما بیشتر است و در طول تمرینات، بیشتر عرق می کنید. من دوست دارم کمی میوه یا آبمیوه هم به آب اضافه کنم تا بدون افزودن کالری نوشیدنی های دیگر، آب ساده را خوشمزه تر کنم. کافیست میوه های تازه ی مورد علاقه تان را تکه تکه کنید و آن را به آب خود اضافه کنید!
بعضی از تمرینات مورد علاقه ی دوست من شامل دوچرخه سواری، کلاس های رقص در فضای باز، قایقرانی و البته پیاده روی است که به یک پیک نیک سالم هم پایان می پذرید. شما می توانید با یک دوست، روز زیبایی در خارج از خانه سپری کنید. به طوری که حتی متوجه نخواهید شد چه تمرینات جالبی انجام داده اید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید