هر روز!
هر روز!

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی : نگاهی به صفحات

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی : نگاهی به صفحات

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی
: نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی
نگاهی خواهیم داشت به بهترین پست های اینستاگرامی ستاره های سرشناس ایرانی در هفته قبل که پرطرفدار و غوغایی بوده اند. 
 
به گزارش : اینستانوشته های رمضانی بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری که این روزها بیش از ۵.۷ میلیون فالوئر دارد، اخیر ترین پست های اینستاگرامی اش را در ادامه مرور می کنیم.

برنامه تلویزیونی مردم گرام بسیار دلچسب برگزار شد و اجرای رفیق خوبم نجمه جودکی و تشکر چندان از مصطفی امامی عزیز و ساناز صفایی گلم، دوست قدیمی و دیرینه ام. و عوامل محترم که با زبون روزه تمام وقت سرپا کارکردن. الهی قربونتون برم نمازوروزتون قبول. من و این مردمو خیلی دعا کنین. با شنیدن اخبار این روزهای دنیا خدارو شکر می کنم که در کشورمان امنیت برقرار هست. این برنامه از شبکه سه تلویزیون پخش می شود. شل و پلتونم.

پستی که بهنوش بختیاری از کیک خوردن یک دختربچه جذاب منتشر کرد و بیش از ۲۰۰ هزار بار بازدید شد
 
روایت مهناز افشار از عاشقانه

سری دهم سریال شبکه خانگی عاشقانه که با بازی مهناز افشار همراه شده هست، از ۱۷ خرداد توزیع میشود و ایشان در اخیر ترین پست خود در هفته سوم خرداد، به این موضوع اشاره کرد.مهناز افشار اکنون یکی از پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد که ۶ میلیون نفر آن را فالوو کرده اند و به نظر می رسد که حدود یک سوم کاربران ایرانی، بیننده صفحه وی باشند.
 
چه خبر از نیکی کریمی؟
نیکی کریمی، از بازیگران سینمای کشور ایران در خرداد ۹۶، حضور فعالی را در اینستاگرام تجربه کرده هست که اخیر تیپ اینستانوشته های ایشان را در ادامه مرور میکنیم.

دیشب، نمایش فیلم دوم من «چند روز بعد» که حدود ۱۰ سال پیش آن را در برلین کشور آلمان ساختم. «این پست در کشور آلمان منتشر شد
باتشکر از زریر
یک تشکر از خانم های گالری زریر برای سلیقه و هنر و همینطور رابطه چندین ساله شان با من. تقریبا در چند سال قبل، در تمام مراسم داخل و خارج ، کار طراحی لباس برای من، توسط این خانم های هنرمند انجام شده هست. همکاری لذت بخش و پایدار . مرسی به امید موفقیت بیش از پیش شما

تصویری یکی از طراحی های گروه زریر برای خانم نیکی کریمی
 
والیبال گردی های لیلا بلوکات
لیلا بلوکات، هنرپیشه سینمای کشور ایران که در خرداد ماه برای تماشای بازی های تیم ملی والیبال ایران در جریان رقابت های لیگ جهانی، در ایتالیا به سر میبرد، بخشی از اینستانوشته های خردادی خود را به حضور در جمع تماشاگران بازی های تیم ملی و حمایت از آسمانخراش های ایران اختصاص داد.


پست اینستاگرامی لیلا بلوکات از ایتالیا در جریان مسابقه والیبال ایران و لهستان در رقابت های لیگ جهانی که با پیروزی ۳ بر ۱ ایران همراه شدلیلا بلوکات را در این آدرس دنبال نمایید که ۱.۲ میلیون مخاطب دارد.
 
اینستاگردی با بهاره رهنما
بهاره رهنما این روزها در استکهلم سوئد به سر می برد تا یکی از تئاترهای خود را در پایتخت اسکاندیناوی روی صحنه ببرد.
«آرامش زن زیبایی هست که شوهر دارد. نمایشی از امیر اسانی- ساعت ۷ شب در تماشاخانه پالیز آبان جنوبی دیدن کنید.»
محمد علیزاده به دیدن تئاتر دیگری آمد.
تصویری از گفت و گو روزنامه صبا با بهاره رهنما
 
خبر سینمایی رضا گلزار
محمدرضا گلزار که چند وقتی هست از کنسرت های گوناگونش فارغ شده هست، در اخیر ترین پست خردادی خود، از پخش فیلم مادر قلب اتمی خبر میدهد.
مادر قلب اتمی- می بینمتون
 
گلزار یکی از فعال ترین هنرپیشه های سینمای کشور ایران هست که بیش از ۱۰۰۰ پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و ۴.۷ میلیون مخاطب دارد.
 
چه خبر از بهرام رادان؟
بهرام رادان در خرداد ماه خیلی فعال نبود و تنها اینستانوشته ای که هفته پیش منتشر کرد، مربوط به بمب گذاری های کابل افغانستان بود که صدها کشته و زخمی برجای گذاشت.

گشتی در اینستانوشته های مفهومی استاد پرستویی
پرویز پرستویی، در سومین هفته خرداد ماه نیز به انتشار اینستانوشته های مفهومی پرداخت تا نقدی بر فرهنگ عامه را با جامعه شناسی خودمانی دیجیتالی دنبال کند. او از داستانی دلپذیر گفت:
 
ﺩﺧﺘﺮﺧﺎﻧﻤﯽ ﺯﻳﺒﺎ ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ شرکت ﺍﻣﺮﻳﻜﺎﯾﯽ مورگان ﻧﺎﻣﻪﺍﯼ ﺑﺪﻳﻦ ﻣﻀﻤﻮﻥ ﻧﻮﺷﺖ: ﻣﻦ ۲۴ ﺳﺎﻝ ﺩﺍﺭﻡ. ﺟﻮﺍﻥ، ﺯﻳﺒﺎ، ﺧﻮﺵﺍﻧﺪﺍﻡ، ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺗﺤﺼﯿﻼﺕ ﺁﮐﺎﺩﻣﯿﮏ ﻫﺴﺘﻢ. ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯿ ﺘﻮﺍﻧﻢ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؟ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﺪﻳﺮ ﺷﺮﻛﺖ ﻣﻮﺭﮔﺎﻥ: ﺍﺯ ﺩﻳﺪ ﻳﮏ ﺗﺎﺟﺮ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺳﺖ!
 
ﺁﻧﭽﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺳﺮ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﻣﺒﺎﺩﻟﻪ ﻣﻨﺼﻔﺎﻧﻪ ﺯﻳﺒﺎﺋﯽ ﺑﺎ ﭘﻮﻝ هست. ﺯﻳﺒﺎﯾﯽ ﺷﻤﺎ ﺭﻓﺘﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺤﻮ ﻣﻴ ﺸﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﭘﻮﻝ ﻣﻦ ﺑﻌﻴﺪﺳﺖ ﺑﺮ ﺑﺎﺩ ﺭﻭﺩ. ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﻦ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻓﺖ ﺍﻣﺎ ﭼﯿﻦ ﻭ ﭼﺮﻭﮎ ﻭ ﭘﯿﺮﯼ ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻦ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ. ﻣﻦ ﻳﮏ «ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺭﻭﺑﻪ ﺭﺷﺪ» ﻫﺴﺘﻢ ﺍﻣﺎ ﺷﻤﺎ ﯾﮏ «ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺭﻭﺑﻪ ﺯﻭﺍﻝ». ﭘﺲ ﺁﺩﻡ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﻧﺎﺩﺍﻥ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﺪ.
 
ﻣﺎ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿ ﮕﺬﺍﺭﻳﻢ ﺍﻣﺎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻫﺮﮔﺰ!! ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺟﻮﺍﻧﯽ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﮐﺎﻻﻫﺎﯼ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﻣﺜﻞ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ، ﭘﺎﮐﺪﺍﻣﻨﯽ، ﺷﻌﻮﺭ، ﺍﺧﻼﻕ، ﺗﻌﻬﺪ، ﺻﺪﺍﻗﺖ، ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯼ، ﺣﻤﺎﯾﺖ ﻭ ﻋﺸﻖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﻣﻦ ﺭﻭﺑﻪ ﺭﺷﺪ ﺑﺎﺷﺪ ﺍﯾﻦ معامله برای من نیز سودآور هست.

در جای دیگری گفت:از زبان «ناصرالدین شاه قاجار» نقل هست که: ما را به قصد شکار آهو به دشت قزوین بردند و من در شش زرعی به شکار شلیک کردم. من به چشم خود دیدم که تیرم به خطا رفت!
 
ولی اطرافیان به شدت هر چه تمامتر، هورا و هیاهو و سر و صدا راه انداختند! که دست خوش اعلیحضرتا، تیرت به هدف خورد! و من در حالی که به فکر فرو رفته بودم به ملازمینم گفتم: «آینده ا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید