هر روز!
هر روز!

نینتندو برای موبایل بازی می سازد : نینتندو برای موبایل

نینتندو برای موبایل بازی می سازد : نینتندو برای موبایل

نینتندو برای موبایل بازی می سازد
: نینتندو برای موبایل بازی می سازد
شرکت نینتندو که با کنسول Wii U شرایط خوبی را تجربه نکرده است، قصد دارد برای پتلفرم های موبایل بازی تولید کند. براساس اطلاعات منتشر شده، اولین بازی این شرکت برای تلفن های همراه تا آخر سال 2015 راهی بازار خواهد شد.
به گزارش اولین بازی شرکت نینتندو برای تلفن های همراه در این هفته معرفی خواهد شد و احتمالا در همان روز هم راهی بازار می شود.
به نقل از سایت Wall Street Journal نینتندو در این هفته اولین بازی خودش برای پلتفرم های موبایل را معرفی خواهد کرد. به نظر می رسد که این شرکت در چند روز آینده جلسه ای برای سهام داران خودش برگزار می کند که در آن استراتژی های جدید نینتندو مشخص خواهد شد. این احتمال وجود دارد که در این جلسه بازی موبایل شرکت نینتندو هم معرفی شود.
سایت WSJ گفته که این بازی ممکن است در همان روز معرفی، عرضه شود. همچنین مشخص شده که نینتندو همکاری جدیدی را با شرکت ژاپنی DeNA که در زمینه ی ساخت بازی برای پلتفرم های موبایل فعالیت می کند، آغاز کرده و به همین دلیل احتمال دارد که بازی این شرکت اول در ژاپن و سپس در سایر کشورها منتشر شود.
نینتدو عنوان های بسیار خوبی را برای کنسول های خودش عرضه کرده و منتشر کردن یکی از آن ها برای موبایل و تبلت می تواند سود بسیار خوبی برای این شرکت به همراه داشته باشد.
درحالی که نینتندو روی ساخت بازی برای پلتفرم های موبایل فعالیت می کند، یک کنسول بازی جدید را هم در دست ساخت دارد که به نظر می رسد به شکل هیبریدی ساخته خواهد شد.

منبع: Wall Street Journal

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید