مسیر سبز
مسیر سبز

هدیه ارزشمند رهبر انقلاب به بهداد سلیمی ایسنا: بهداد سلیمی

هدیه ارزشمند رهبر انقلاب به بهداد سلیمی
ایسنا: بهداد سلیمی قهرمان المپیک و جهان، امروز در دیدار جمعی از پیشکسوتان، قهرمانان و مدال آوران رشته های ورزشی در مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک و پارالمپیک با مقام معظم رهبری، انگشتری ایشان را به عنوان تبرک هدیه گرفت.

بهداد سلیمی اظهار کرد: این برای اولین بار نیست که رهبر معظم انقلاب به بنده و سایر ورزشکاران لطف دارند. ایشان پیش از این نیز به من هدیه داده بودند. همین که پس از مسابقه‌های متعدد پیام تبریک برای قهرمانان می‌فرستند خود هدیه بسیار ارزشمند و گرانقدری است اما امروز در دیداری که جامعه ورزش با ایشان داشتند خواستند که هدیه‌ای داشته باشم تا همیشه به عنوان تبرک کنار من باشد. بنابراین انگشتری ایشان را درخواست کردم که حضرت آقا نیز از روی لطف این هدیه بسیار ارزشمند را به من دادند.

وی ادامه داد: این یادگاری بسیار ارزشمندی برای من خواهد بود و سعی می‌کنم همیشه این هدیه را در دستانم داشته باشم. امیدوارم که دعای خیر ولی امر مسلمین همیشه همراه ورزشکاران و همچنین من باشد. از اینکه امروز ایشان وقت گذاشتند و پذیرای جامعه ورزش بودند نیز به نوبه خود تشکر می‌کنم و امیدوارم که جامعه ورزش نیز همیشه توصیه‌های ایشان را مد نظر قرار داده و جامه عمل بپوشاند. دیدار با رهبری و حمایت‌های بی‌شائبه‌ی ایشان قوت قلبی برای همه ورزشکاران و قهرمانان خواهد بود تا بتوانند در آینده افتخارهای دیگری برای کشور عزیزمان به دست آورند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید