مسیر سبز
مسیر سبز

هرکاری رنگ و لباسی دارد! مجله ایده

هرکاری رنگ و لباسی دارد! 
 
 
 مجله ایده

هرکاری رنگ و لباسی دارد!


مجله ایده آل: برای یك قرار كاری مهم باید لباس چه رنگی بپوشید؟ برای اولین قرار با نامزدتان بهتر است لباستان چه رنگی باشد؟ اگر احساس افسردگی دارید چه رنگی را نپوشید؟ پاسخ همه این سؤالات را در این مطلب پیدا كنید.

رنگ‌هایی كه انتخاب می‌كنیم تا دور و برمان باشد خیلی بیشتر از چیزی كه فكرش رامی‌كنیم، روی رفتار و افكار ما تاثیر می‌گذارند. در مجموع رنگ‌ها معنایی وسیع‌تر از یك تحریك بصری صرف دارند. بعضی منابع ادعا می‌كنند ما بیش از آنكه رنگ‌ها را ببینیم آنها را حس می‌كنیم. شاید دلیل تلاش فراوان طراحان لباس و دكوراسیون در زمینه استفاده از رنگ‌ها همین است. آنها از رنگ‌‌ها برای تولید انرژی، آرامش، الهام و... در طرح‌های خود بهره می‌گیرند.شما هم می‌توانید طراح خود باشید. لباس‌های خود را با رنگ‌ها تنظیم كنید و بعد ببینید كه چه اتفاقی درونتان رخ می‌دهد!
راهنمایی ایده‌آل برای شما

اینها پیشنهادهایی سازنده هستند برای شما كه در كمدتان را باز می‌كنید و بی‌هدف لباسی را انتخاب می‌كنید. بعد از خواندن این مطلب شما می‌دانید كه وقتی به سراغ كمدتان رفتید، اول با یك مكث كوچك حال خودتان را تحلیل كنید و بعد متناسب با آن لباس مناسب را بیرون بیاورید.
قرمز

قرار ملاقات عاشقانه‌ای كه شاید شما را چاق كند

دوست دارید توجه كسی را به خودتان جلب كنید؟ قرمز رنگ مناسب شماست. رنگ قرمز توجه‌ها را به سمت پوشنده لباس قرمز جلب می‌كند. همچنین این رنگ ارتباط قوی‌ای با احساسات و شور و شوق فرد دارد. شما می‌توانید با استفاده از این رنگ قرار ملاقات خود را با نامزدتان هیجان‌انگیزتر كنید ولی مراقب باشید. در مورد این رنگ همچنین گفته شده كه می‌تواند اشتها و میل‌ را نسبت به تنقلات و غذاهای مضر بیشتر كند! پس اگر دوست دارید تغذیه سالمی داشته باشید، با هوشیاری از این رنگ لباس استفاده كنید.
 نارنجی

پرانرژی شوید، اما با آرامش

نارنجی هم مثل قرمز توجه را جلب و انرژی را جذب می‌كند ولی برخلاف قرمز تند و پرشور، این رنگ آرامش بیشتری به فرد می‌دهد. البته این رنگ روی هر رنگ پوستی به خوبی نمی‌نشیند، ولی همچنان رنگ زیبا و پرطرفداری به حساب می‌آید. نارنجی به شما روحیه‌ای مثبت و پرانرژی می‌بخشد.
زرد

یك روز بد را به روزی خوب بدل كنید

سایه‌های خورشیدی این رنگ بهترین گزینه برای تسكین دادن حال شما در یك روز بد است. اگر روحیه‌تان ضعیف‌شده و احساس ناتوانی می‌كنید، رنگ زرد می‌تواند شما را به هیجان بیاورد و حالتان را خوب كند. رنگ زرد با هوش و ذكاوت و الهام‌پذیری نیز رابطه مستقیمی دارد. مثلا پوشیدن این رنگ در روز امتحان می‌تواند جواب‌های زیادی را به ذهنتان بیاورد.

سیاه

نیرویتان را به دیگران القا كنید

اگر برای ارتقای كارتان یا یك مصاحبه كاری قرار ملاقات دارید، مشكی بپوشید. این رنگ، نیرو، قدرت، جدیت و مسئولیت‌پذیری را در شما ظاهر می‌كند كه رئیس‌تان به دنبالش است. خارج از دفتر كار نیز رنگ مشكی می‌تواند از شما یك فرد قدرتمند بسازد. پس اگر آدم خجالتی‌ای هستید كه دوست دارید مهم به نظر برسید، این رنگ می‌تواند حقه خوبی باشد.
سبز

به رنگ طبیعت

تاثیرات این رنگ برای آرامش و خونسردی شماست. زیرا این رنگ همواره یادآور طبیعت و آرامش جاری در آن خواهد بود. به همین دلیل است كه رنگ سبز در فصل بهار پرطرفدارترین رنگ است. این رنگ همچنان طراوت را به همراه دارد و گفته شده كه پوشیدن لباس‌هایی با این رنگ و دیده شدنش در كاهش میزان تنش و اضطراب افراد تاثیر زیادی دارد.اگر در مشكلات كاری یا امتحان‌های آخر ترم خود غرق شده‌اید و اضطراب دارید، اضافه كردن این رنگ به لباس‌هایتان می‌تواند شما را آرام‌تر نگه دارد.
بنفش

اگر سر دو راهی هستید

این رنگ خیلی پیچیده است. بنفش به عنوان رنگ خلاقیت و تجملی شناخته می‌شود. بنفش نیز مثل قرمز رنگ مهیجی است كه می‌تواند سطح انرژی شما را به سرعت بالا ببرد. از این رنگ همچنان به عنوان رنگ خلاقیت و الهام یاد می‌شود. پس اگر سر دوراهی قرار گرفته‌اید و نمی‌توانید تصمیم قطعی بگیرید، رنگ بنفش استفاده کنید  و ببینید چه اتفاقی می‌افتد!
صورتی

اگر می‌خواهید رمانتیك باشید

همه این رنگ را به عنوان رنگ مورد علاقه دختران می‌شناسیم، ولی این رنگ ارتباط زیادی با احساسات رمانتیك و شادی هم دارد. پس اگر به یك گالن انرژی نیاز دارید، صورتی نپوشید! به دلیل ارتباط آن با احساسات درونی، این رنگ می‌تواند گزینه خوبی برای یك قرار ملاقات نیز باشد. اگر به شدت به دنبال ترقی و پیشرفت در كاری هستید، این رنگ می‌تواند كمك‌تان كند.
آبی

غمگین‌ها آبی نپوشند

آبی رنگ آرامش و صلح است و در  عین حال رنگ سردی و خنكی. اگر اضطراب آزارتان می‌دهد آبی می‌تواند به شما كمك كند اما اگر ناراحت و غمگین هستید از این رنگ دوری كنید! چون این رنگ به صورت ناخودآگاه روی شما تاثیر می‌گذارد و شما را غمگین‌تر می‌كند.تحقیقات همچنان نشان داده‌اند كه این رنگ می‌تواند خلاقیت را نیز افزایش دهد. پس اگر برای پروژه هنری خود دنبال ایده می‌گردید، پوشیدن این رنگ می‌تواند برایتان مفید باشد.
سفید

برای آنكه به آرامش درونی برسید

در یك روز  سرد زمستانی دلتان برای تابستان تنگ می‌شود. خب، سفید بپوشید! سفید نور را انعكاس می‌دهد و روزهای آفتابی تابستان را به یاد می‌آورد. این رنگ با صلح، آرامش، بی‌گناهی، سادگی و تمیزی ارتباط وسیعی دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید