مسیر سبز
مسیر سبز

هر آنچه در برنامه 90 دیشب گذشت تابناک: برنامه ۹۰

هر آنچه در برنامه 90 دیشب گذشت
تابناک: برنامه ۹۰ شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود؛ محمد فنایی به عنوان کارشناس داوری و احمد مومن زاده  ، مهمانان حضوری این برنامه بودند .

 شب گذشته برنامه ۹۰، شش روز پس از آخرین برنامه‌اش دوباره روی آنتن رفت و از ساعت 22 و 45  از طریق شبکه سوم سیما ‌روی آنتن رفت.

در آغاز برنامه نود عادل فردوسی پور ابهام بزرگی را برطرف کرد و مشخص شد که ورزشگاه آزادی چند هزار نفری است.
او عوامل برنامه اش را به آزادی فرستاده بود تا پس از گفت و گو با مسئولان این ورزشگاه،سرانجام به یک عدد درست در خصوص تعداد حضور تماشاگران دست پیدا کند.

 مسئولان ورزشگاه آزادی اعلام نمودند با توجه به اینکه طبقه دوم این استادیوم هنوز مجهز به صندلی نشده ،مشخص شد که درمجموع 93 هزار نفر می توانند مسابقات فوتبال را در داخل این ورزشگاه تماشا کنند.
این در حالی است که در گزارش های سال های دور همان زمان که هنوز صندلی های طبقه اول هم سیمانی بود گزارشگران فوتبال،به عدد 120 هزارنفر هم رسیده بودند.

محمد فنایی عنوان کارشناس داوری بر این باور بود که در بازی استقلال و سپاهان پنالتی سپاهان به درستی اعلام شد و یک پنالتی روی غلامی هم گرفته نشد در ضمن دو پنالتی بسود استقلال روی قاضی و نوری را داور نادیده گرفت . وی ضمنا معتقد بود که امیرحسین صادقی به خاطر خطا روی رحمان احمدی باید اخطار دریافت می کرد که در این صورت این بازیکن با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج می شد.

پاسخ فردوسی‌پور به رویانیان و دایی

عادل در قسمتی ار حرفهایش خطاب به رویانیان گفت :خوب است من هم بگویم که شما سه نفر را کشته اید و سپس عذر خواهی کنم؟نه از لحاظ شرعی،نه از لحاظ اخلاقی و نه از لحاظ انسانی بیان کردن این حرف ها درست نیست.

پس از آنکه عادل فردوسی پور در برنامه هفته گذشته اش داوری دیدارهای پرسپولیس را با نظر کارشناسان بررسی کرد، مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه های متعددی تاکید کردند چون فردوسی‌پور در برنامه اش به موضوع داوری و پنالتی برای این تیم پرداخته، داور دیدار برابر ذوب آهن برای پرسپولیس پنالتی نگرفت.

فردوسی پور در برنامه دوشنبه شب خود به اظهارات محمد رویانیان واکنش نشان داد. وی هنگامی که به این موضوع اشاره داشت رو به دوربین کرد و گفت: شما که متشرع هستید آیا کاری که کردید اخلاقی و انسانی است؟ آیا درست است که بیایید هر حرفی دلتان می خواهد بزنید و بعد بیایید و عذرخواهی کنید؟

وی خطاب به رویانیان گفت: شما اگر مباحث دیگری دارید چرا این بحث ها را پیش می کشید. از هر نظر هم که این موضوع را در نظر بگیرید کار اخلاقی و انسانی نیست. مطرح کردن این مبالغ خنده دار است. رحمتی و نکونام هم با این همه درآمدی که دارند اینقدر پول نمی گیرند.

عادل فردوسی پور ادامه داد: من قبل از این هم در مورد مبالغ دریافتی و درآمد برنامه صحبت کرده بودم. اما بازهم می گویم که درآمد کل یکسال برنامه نود به اندازه یک بازیکن درجه سوم شما هم نیست. من 150 نفر عوامل برنامه دارم که همه مدیران سازمان صداوسیما هم از این موضوع اطلاع دارند و می توانند در این مورد شهادت بدهند.

مجری برنامه نود گفت: من قبلا هم گفته ام که از پیامک ها و تبلیغات یک ریال هم به برنامه نود و من نمی رسد. آقای رویانیان خوب است من هم بگویم شما سه نفر را کشته اید و بعدش عذرخواهی کنم؟

تهیه کننده و برنامه 90 که از اظهار نظر مدیرعامل پرسپولیس دلخور بود در ادامه طعنه هایش به محمد رویانیان رو به محمد فنایی کارشناس داوری برنامه اش کرد و گفت: حتما شما هم برای حضور در برنامه ما هر برنامه 4 میلیارد تومان دریافت می کنید.

وی سپس روی سخنش را به سمت علی دایی چرخاند و گفت: دایی در مصاحبه اش گفته که چون فردوسی پور در برنامه اش به داوری ما پرداخته داور دیدار با ذوب آهن تحت تاثیر قرار گرفته و برای ما پنالتی نگرفته است. از علی دایی بعید است. مگر می شود یک برنامه روی قضاوت داوران تاثیرگذار باشد.

فتح الله زاده جبارسینگ شد !

مدیر استقلال : قانون بايد براي همه تيم ها يكسان باشد

پیش از حرفهایفتح الله زاده در گزارشی که پیرامون نحوه جدایی مجتبی جباری از استقلال در برنامه نود پخش شد، پای جبارسینگ هم به این ماجرا کشیده شد!

 در برنامه دوشنبه شب نود گزارشی در مورد اتفاقاتی که منجر به جدایی جباری از جمع آبی پوشان شد روی آنتن رفت که در بخشی از آن نمایی از فیلم شعله با صدا و تصویر جبارسینگ هم پخش شد که وی نقش فتح الله زاده را در این ماجرا ایفا می کرد! مجتبی جباری پس از سال ها بازی در تیم فوتبال استقلال در فصل نقل و انتقالات لیگ سیزدهم به تیم سپاهان پیوست. این جدایی به دنبال درگیری هایی بود که وی با علی فتح الله زاده داشت صورت گرفت و شماره 8 آبی ها به تیم رقیب پیوست و در هفته دوم برابر استقلال به میدان رفت. در آن بازی سپاهان موفق به شکست دادن استقلال شد.

 علي فتح الله زاده در برنامه تلويزيوني 90 اظهار كرد: بايد فوتبال را كنار گذاشته و براي رسيدن به قهرماني روي سكوها مسابقه بدهيم، چراكه به نظر مي رسد در فوتبال ايران امتياز را به جاي زمين در سكوها تقسيم مي كنند.

وي افزود: همه ما معتقديم توهين به داور كار ناپسندي است و اين ناهنجاري را محكوم مي كنيم اما سوال اينجاست كه آيا يك داور هركاري كه دوست داشت مي تواند در زمين برعليه بازيكنان بزرگ انجام دهد؟

فتح الله زاده تصريح كرد: فدراسيون فوتبال بايد فرهاد مجيدي را تشويق مي كرد چراكه داور ديدار با سپاهان هركاري دوست داشت با كاپيتان استقلال انجام داد. مگر يك بازيكن چقدر صبر دارد كه بايد همواره از سوي يك داور خاص آسيب ببيند. چرا بايد بازيكن به داور احترام بگذار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید