هر روز!
هر روز!

هفت روش مثبت اندیشی هفت روش مثبت اندیشی : هفت

هفت روش مثبت اندیشی هفت روش مثبت اندیشی : هفت

هفت روش مثبت اندیشی
هفت روش مثبت اندیشی : هفت روش مثبت اندیشی امیر کرامت۲۹ آذر ۱۳۹۴موفقیت ۰
: هفت روش مثبت اندیشی
به گزارش : مثبت اندیشی همیشه مهمترین عامل پیشرفت مالی و شغلی بوده است. من مطمئن هستم که انسانهای مثبت اندیش همیشه شانس.بیشتری برای موفقیت نسبت به انسانهای منفی نگر دارند. انسانهای مثبت اندیش معمولا زیاد در مشکلات غرق نمی شوند و سعی می کنند هر چه سریعتر راهی برای مدیریت موقعیت پیدا کنند. بعلاوه باید اعتقاد داشته باشید که همه مشکلات همه جوره حل خواهند شد، تنها کافیست که اعتماد به نفس داشته باشید و همه تلاشتان را برای حل مشکلات به کار ببرید.
آیا تا به حال به چیزهای ساده اما زیبا در اطرافتان توجه کرده اید؟ متاسفانه مردم عادت کرده اند که فقط چیزهای منفی را ببینند و آنها را به سمت خود جذب کنند. چشمانتان را باز کنید و اطرافتان را خوب ببینید آنوقت چیزهای شگفت انگیز بسیاری را برای لذت بردن پیدا خواهید کرد. دلخوشی های ساده زندگی بسیار با ارزشند زیرا شما هرگز نمی توانید لبخندی را که بر روی لبان فرزندتان نقش می بندد و یا لحظات شادی را که در کنار دوستانتان می گذرانید با پول بخرید.زندگی شگفت انگیز است.
به اعتقاد من هر شخصی در زندگی چیزی با ارزش و لذت بخش دارد. هنگامی که مجبورید در زندگی بر یک سری موانع جدی غلبه کنید باید دیدگاه مثبتتان را نیز همراه آن تقویت کنید. شما باید به خانواده، دوستان، شغلتان و همه لحظات باشکوه زندگیتان افتخار کنید. یک تکه کاغذ بردارید و همه ویژگیهای خوب و موفقیتهای زندگیتان را بر روی آن بنویسید و آنوقت متوجه خواهید شد هیچ چیز به آن اندازه ای که شما فکر می کنید بد نیست.
هر انسان مثبت اندیشی می داند که لحظات سخت و شاد زندگی همیشگی نیستند. انسانهای مثبت اندیش همیشه آمادگی لازم برای مقابله با چالشهای مختلف زندگی را دارند. بسیاری از انسانهای مثبت اندیش در لحظه حال زندگی می کنند و این راهکار آنها را در مقابل نگرانی و اضطراب گذشته و آینده در امان نگه می دارد. صبور باشید و آنگاه به زودی می بینید که مثبت اندیش بودن هزینه خود را در زندگی به شما خواهد پرداخت. از نظر یک انسان مثبت اندیش مانعی کوچک در سر راه رسیدن به هدف تتها یک فرصت است نه یک بار سنگین.
بسیاری از انسانهای مثبت اندیش به این نکته پی برده اند که افکار مثبت آنها در رسیدن به اهدافشان بسیار موثر است، همچنین مثبت اندیشی به آنها کمک می کند که همیشه حالشان خوب باشد. مثبت اندیشی بر روی احساسات شما تاثیر گذاشته و به شما کمک می کند که بر روی جنبه های مهم زندگیتان تمرکز کنید و در نتیجه این تبدیل به عادتی برای شما می شود که به جنبه مثبت هر چیزی فکر کنید. شما یاد خواهید گرفت که به همه چیزهای خوب در اطرافتان دقت کنید. اگر شما خودتان را متقاعد کنید که هر چیزی را می خواهید می توانید به دست بیاورید پس مطمئن باشید که در به دست آوردن آن موفق خواهید بود.
بر اساس تحقیقات گسترده علمی، انسانهای مثبت اندیش بیشتر از دیگران سالم و جوان می مانند. افکار و نگرش مثبت باعث افزایش سطح دفاعی بدن می شود و بدن را قویتر می کند. تعادل روح بهترین دفاع بر ضد افکار منفی و بیماری هاست. مثبت اندیشی بهترین راه مبارزه با استرس است. اضطراب و استرس دائمی بسیار برای بدن و ذهن خطرناک است. بنابراین مثبت اندیشی به شما کمک می کند که عمر طولانی تری داشته باشید و از هر لحظه از زندگیتان لذت ببرید. پس اگر می خواهید کیفیت زندگیتان را بالا ببرید مثبت اندیشی را جایگزین منفی نگری کنید.
مثبت اندیشان کسانی هستند که سریع برای هر کاری اقدام می کنند و منتظر معجزه نمی مانند کسانی که در زندگی قدمهای کوچکی برای زندگی بر می دارند شانس.موفقیتشان در رسیدن به هدف بیشتر است. شما باید بدانید گریه کردن بر واقعیتهای منفی زندگی نتیجه ای را به دنبال نخواهد داشت. حرکت مداوم رو به جلو و مثبت اندیشی، در موفقیت را به روی شما باز خواهد کرد. یک فرد مثبت اندیش به چالشهای زندگی به دیده تجربه می نگرد.
بیشتر شبه یک معجزه می ماند که در این روزگار سخت کسی باشید که همیشه نیمه پر لیوان را می بیند البته این بدان معنا نیست که همیشه شاد باشید. آیا شما فردی مثبت اندیش هستید؟ آیا افکار مثبتتان به شما کمک می کنند که با چالشهای زندگی بجنگید؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید