هر روز!
هر روز!

همیشه مو های درخشان و زیبا داشته باشید همیشه مو

همیشه مو های درخشان و زیبا داشته باشید همیشه مو

همیشه مو های درخشان و زیبا داشته باشید
همیشه مو های درخشان و زیبا داشته باشید
همیشه مو های درخشان و زیبا داشته باشید : همیشه مو های درخشان و زیبا داشته باشید
: همیشه مو های درخشان و زیبا داشته باشید
به گزارش : مجله تو زیبایی: هدف خانم ها همیشه این است که زیبا و جذاب باشند. مو یکی از مهم ترین عوامل زیبایی چهره است به همین دلیل ما توصیه هایی به شما ارائه می دهیم که موهایی زیبا و متفاوت داشته باشید.
همان طور که بسیاری از خانم ها می دانند موی زیبا از پوست سالم و لطیف آغاز می شود، همچنین با کِرِم صورت، شست وشوی بدن و مرطوب نگه داشتن لب ها می توانید لطافت پوستمان را بیش تر کنید. پوست سر هم مانند تمام قسمت های بدن به توجه و محافظت احتیاج دارد تا سالم و با لطافت باشد.

براین اساس کارشناسان شرکت هد اند شولدرز(یک شرکت قدیمی و معتبر در زمینه تولید شامپو ضد شوره است) ابتکاری ترتیب دادند که بتوانند در آن واحد هم به پوست سر و هم به موها توجه کافی را به عمل آورند و با شوره سر مبارزه کرده و رطوبت پوست و موی سر را تضمین کنند.
شامپو هد اند شولدرز به شما این امکان را می دهد که یک برنامه منظم برای لطافت روزانه و آسان پوست سر و موهایتان داشته باشید و از خشکی نیز رهایی پیداکنید.
به گفته این منبع خبری این شامپو بدون شک مو های زیبا و لطیف و۱۰۰% بدون شوره به شما می بخشد و مهم تر از همه لطافت مو هایتان را تا ۶ برابر بیش تر از محصولات مشابه حفظ می کند. علاوه براین این محصول رهایی از پوست خشک را تضمین کرده و موهایی شاداب و پوستی لطیف برایتان به ارمغان می آورد تا بتوانید آن ها را با رایحه ای عطر آگین رها کرده و شاداب تر و زیباتر شوند.
 
 اختصاصی مجله تو زیبایی
مترجم : فرنوش خسروان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید