مسیر سبز
مسیر سبز

هندی‌ ها به مانی حقیقی جایزه دادند +عکس خبرآنلاین: مانی

هندی‌ ها به مانی حقیقی جایزه دادند +عکس 
 خبرآنلاین: مانی

هندی‌ ها به مانی حقیقی جایزه دادند +عکس
خبرآنلاین: مانی حقیقی و ترانه علیدوستی برای فیلم «پذیرایی ساده» در دوازدهمین دوره جشنواره فیلم سینه‌فن در هند برنده جایزه شدند.

مراسم اختتامیه این دوره جشنواره فیلم سینه‌فن عصیان یکشنبه در دهلی نو برگزار شد.
 
در این مراسم در بخش مسابقه آسیا و عرب، مانی حقیقی و ترانه علیدوستی برای فیلم «پذیرایی ساده» بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن معرفی شدند.
 
مارکو مولر مدیر هنری جشنواره فیلم رم و مدیر هنری سابق جشنواره ونیز، مظفر علی فیلمساز و نقاش هندی، علی مصفا بازیگر و کارگردان ایرانی، مقدی احمد علی فیلمساز مصری و جیمز وی هارت فیلمساز آمریکایی داوران این بخش بودند.مانی حقیقی برای فیلم «پذیرایی ساده» بهترین بازیگر مرد شناخته شد
 
دوازدهمین دوره جشنواره فیلم سینه‌فن 27 ژوئیه تا 5 اوت در دهلی نو برگزار شد. 38 کشور با 175 فیلم در این جشنواره حضور داشتند.
 
«پذیرایی ساده» به کارگردانی مانی حقیقی فوریه پیش  نیز در شصت و دومین دوره جشنواره فیلم برلین برنده جایزه نتپک (شبکه تبلیغ سینمای آسیا) شد.

این فیلم با بازی حقیقی، ترانه علیدوستی، صابر ابر و ... داستان درباره زن و مردی است که در فضایی سرد و کوهستانی و جنگ‌زده میان مردم پول پخش می‌کنند.

«پذیرایی ساده» که چهارمین ساخته بلند حقیقی است، در بخش مسابقه سینمای ایران سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نیز حضور داشت.   

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید