مسیر سبز
مسیر سبز

هیچ دولتی برای حجاب کاری نکرد خبرگزاری تسنیم: سرلشکر

هیچ دولتی برای حجاب کاری نکرد
خبرگزاری تسنیم:  سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در مراسم بزرگداشت بسیج دانشجویی که در دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی دانشگاه تهران در حال برگزاری است، گفت: بسیج در کنار فعالیت‌های اجتماعی باید از انقلاب و دستاوردهای آن دفاع کند و این وجه مشترک بسیج و سپاه است.

وی افزود: اگر نیروی انقلابی اطاعت محض از ولایت نداشته باشد، انقلابی نیست.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: کسانی که از ولایت تبعیت محض نداشته باشند به خود اجازه می‌دهند در برابر نظر رهبری نظر دهند و چینین فردی از نظر ما انقلابی نیست.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: شرط اصلی برای مسئولانی که مسئولیت‌های بزرگ می پذیرند، تبعیت محض از ولایت و حرکت در چارچوب‌های نظام اسلامی است.

وی افزود: در انتخاب معیار برای سنجش فرد انقلابی نباید دچار خطا شویم.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: سخنان امام(ره) و روحیه آفندی و تهاجمی ایشان، آن زمان کامل پیاده نمی‌شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: روحیه جهادی فقط در برابر تهدیدهای سخت و جنگ نیست، بلکه در همه ابعاد است.

وی با تاکید بر اینکه استکبار نقطه مقابل انقلاب است، اظهار داشت: برخی‌ها می‌گویند چه کار به استکبار و آمریکا داریم اما از سوی دیگر ادعای انقلابی بودن می‌کنند و توجیه‌ آنها هم دلسوزی به مردم است و دلیلی برای کنار گذاشتن اصل انقلاب یعنی استکبارستیزی می‌آورند، اما اگر استکبارستیزی را از انقلاب بگیریم، انقلاب ما تعطیل و خلاص می‌شود.

وی افزود: چفیه‌ای که بر دوش رهبر معظم انقلاب است، برای مقابله با کسانی بود که شعار توقف انقلاب را سر می‌دادند که عده‌ای در سال 78 این شعار را سر می‌دادند.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: حاکم کردن تفکر بسیجی، الزام قطعی و اجتناب‌ناپذیر برای کشور است.

فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: سپاه در زمینه عفاف و حجاب فعالیت‌های ایجابی فرهنگی انجام می‌دهد، البته 5 سال است که این فعالیت را آغار کرده است.

وی افزود: هیچ کار سلبی در زمینه عفاف و حجاب بر عهده بسیج و سپاه نیست.

سرلشکر جعفری تصریح کرد: هیچ‌کدام از دولت‌هایی که روی کار آمدند در زمینه عفاف و حجاب کاری انجام ندادند و باید در این زمینه اراده جدی وجود داشته باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید