مسیر سبز
مسیر سبز

واکنش الهه راستگو به بیانیه حزب کار خبرگزاری مهر:

واکنش الهه راستگو به بیانیه حزب کار
خبرگزاری مهر: الهه راستگو عضو اصلاح طلب شورای شهر  در واکنش به بیانیه حزب کار در خصوص اخراج وی از این حزب گفت: من از همه کسانی که این رای دادند تشکر می کنم، خدا را شکر کرده و می گویم الخیر فی ما وقع.

وی همچنین در خصوص اظهارات دانشور مبنی بر حضور راستگو در جلسه ای و قسم خوردن وی گفت: این حرف خانم دانشور دروغ محض است من در جلسه ای که این افراد شرکت کرده و قسم خورده اند حضور نداشتم.

عضو اصلاح طلب شورای شهر در ادامه افزود: به دلیل اینکه در این جلسه از قرآن استفاده ابزاری شد تا از افراد رای بگیرند حضور نیافتم.

راستگو خاطر نشان کرد: خانم دانشور با دروغی که به من نسبت داد باید جوابگوی من در روز قیامت باشد چرا که اذهان عمومی را مشوش کرد در حالی که آقای کمالی دبیر کل حزب ما نیز شاهد است که من در چنین جلسه ای شرکت نکرده، قسم نخوردم و برگه ای را نیز امضا نکرده ام.

وی افزود: بنده تنها بر اساس برنامه هایی که از کاندیداها شنیدم به آقای قالیباف رای دادم.

راستگو با بیان اینکه هیچ شکایتی در این خصوص به کمیته ماده 10 احزاب مجلس نخواهم داشت گفت: هیچ اعتراضی نیز به حکم اخراجم از حزب اسلامی کار نمی کنم.

عضو اصلاح طلب شورای شهر در پایان تاکید کرد: من وظیفه دارم در مقابل قسمی که خورده ام به مردم خدمت کنم و هیچ گاه وقت خودم را برای پی گیری چنین موضوعاتی تلف نخواهم کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید