زندگی دیجیتال
زندگی دیجیتال

وبلاگ نویسی زنده : ساعت ۲۱، مراسم معرفی آیفون ۶

وبلاگ نویسی زنده : ساعت ۲۱، مراسم معرفی آیفون ۶

وبلاگ نویسی زنده : ساعت ۲۱، مراسم معرفی آیفون ۶ [شروع شد]
در طول چند ماه گذشته روزی نبود که بدون انتشار شایعات پیرامون محصولات جدید اپل بگذرد، تا کنون شنیده ایم که این کمپانی قرار است آیفون ۶ را با دو سایز صفحه ی نمایش، یکی ۴.۷ اینچی و دیگری ۵.۵ اینچی عرضه بنماید. همچنین گفته شده است که اپل سرانجام وارد بازار گجت های پوشیدنی خواهد شد و حرف های زیادی را در این عرصه برای گفتن خواهد داشت.
برخی گمانه زنی می کنند ادغام Beats با ساکنین کوپرتینو دستاوردهای شگفت انگیزی داشته است که شاید به زودی همگان را متحیر نماید و عده ای بر این باورند اپل اگر گزینه ی تازه ای برای عرضه نداشته باشد مهر تائیدی بر گفته های مرتبط به سرآغاز دوران افول خود زده است.
همه ی این شایعات و گمانه زنی ها تا ساعتی دیگر پایان خواهند یافته و همانطور که از پیش تعیین گشته است از ساعت ۲۱ امروز هجدهم شهریورد ماه ۱۳۹۳ کمپانی اپل طی مراسمی دست به معارفه ی محصولات جدیدش خواهد زد.
وبلاگ نویسی زنده از مراسم یاد شده به وسیله ی آدرس زیر در دسترس شما خواهد بود و می توانید لحظه به لحظه آخرین اتفاقات مرتبط را همراه با ما دنبال نمایید. همچنین علاقه مندان به رویدادهای اپل برای اولین بار در عرصه ی وب فارسی این فرصت را دارند تا مراسم مذکور را به صورت پخش زنده ی ویدئویی در   مشاهده نمایند .
 
http://live..com/iphone6event

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید