مسیر سبز
مسیر سبز

وداع تلخ با فرهاد مجيدي؛ بدرود کاپیتان زیبا ستاره دوست‌داشتني

وداع تلخ با فرهاد مجيدي؛ بدرود کاپیتان زیبا 
 ستاره دوست‌داشتني

وداع تلخ با فرهاد مجيدي؛ بدرود کاپیتان زیبا
ستاره دوست‌داشتني استقلال آهنگ  جدايي سر داده است. اين تصميمي ناگهاني از فرهاد مجيدي است كه به دلايلي قصد دارد براي ادامه فوتبال به كشورهاي عربي برود. فرهاد بازيكني معتصب و جذاب براي هواداران استقلال است كه بهترين گلزن اين تيم نيز محسوب مي‌شود.

او اگر چه تنها ستاره استقلال نبود اما بلافاصله بعد از قهرماني نيم فصل بار سفر را به سمت سواحل جنوبي خليج فارس خواهد بست. براي آبي‌ها جدايي از اين ستاره دشوار است و براي ليگ برتر ايران از دست دادن يكي از ستارگان واقعي‌اش تقريبا غيرقابل جبران. او كه از امارات به استقلال آمد بعد از دو فصل حاشيه‌نشيني ناگهان عنان كار را در دست گرفت و تبديل به همان بازيكني شد كه يك نسل قبل در استقلال دل از همه مي‌برد.مجيدي كه مظلومي نيز با ناراحتي از جدايي‌اش حرف زد شايد در آخرين لحظه قيد  جدايي را بزند اما چيزي كه فعلا به نظر مي‌رسد اين است كه او تصميمش را گرفته، كاش فرصتي براي گفت‌وگو باشد تا از او سوال كنيم چرا؟ چرا در حالي كه مي‌تواند در تيم هميشگي و مورد علاقه‌اش از فوتبال وداع كند چنين دست به ماجراجويي مي‌زند.

شما هم مي‌توانيد نظرات خود را در اين‌باره بنويسيد. اينكه آيا جدايي مجيدي ضربه بزرگ به استقلال خواهد بود يا اين تيم مهره كافي براي جايگزيني كاپيتان دارد. راستي بازوبند كاپيتاني از بازوي اين چهره دوست‌داشتني به دست كدام بازيكن بسته خواهد شد، بازيكني كه بخشي از جذابيت‌هاي كهكشاني‌هاي فوتبال ايران بود؟


منبع: گل
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید