هر روز!
هر روز!

ورزشهایی که بیشترین کالری را میسوزانند  ورزش های کالری سوز

ورزشهایی که بیشترین کالری را میسوزانند  ورزش های کالری سوز

ورزشهایی که بیشترین کالری را میسوزانند
 ورزش های کالری سوز شامل دسته ای از ورزشها هستند که بر اساس نوع فعالیت آنها بدن در مدت زمان یک ساعت میزان قابل توجهی کالری می سوزاند. در این بخش از ورزش و سلامت مجله سلامت نمناک بهترین ورزشها برای سوزاند کالری را به شما معرفی خواهیم کرد.
بله به همین راحتی حدود 0 تا 1.500 کالری در ساعت بسوزانید. دویدن و پیاده روی سریع یکی از ورزش هایی است که تمام بخش های بدنتان را درگیر می کند و به سوختن کالری و کاهش سایز سرعت می بخشد.
 
 
فوتبال:
اگر هنوز یک طرفدار دو آتیشه ی این ورزش جذاب هستید بهتر است که خودتان هم جزوی از بازیکنان شوید. فوتبال جزو ورزش های عالی برای سوزاندن کالری است .
با هر ساعت ورزش فوتبال شما 600 تا 0 کالری در بدنتان می سوزانید.
 
 
بوکس
حتما شما هم دقت کرده اید که ورزشکاران رشته ی بوکس با سروصورتی پر از عرق به انجام حرکات و ورزش زیبای بوکس می پردازند. این نشان از تحرک سنگین و بالای این ورزشکاران است که در هر ساعت میزان 700 تا 1100 کالری می سوزانند.
 
 
ورزش های رزمی
مهم نیست که کدامیک از ورزش های رزمی را انجام دهید. کاراته یا تکواندو تنها باید بگویم که علاوه بر شوق و هیجانی که این ورزش ها در ورزشکار ایجاد می کنند میزان 700 تا 1100 کالری در هر ساعت با انجام ورزش های رزمی سوخته می شود.
 
 
کوه نوردی
زمانی که شما با بدنی صاف و با حالتی صحیح ارتفاعی را طی می کنید یعنی شما با یک حالت بدنی عالی در یک فضا با اکسیژن خالص در حال سوزاندن کالری به میزان 650 تا 0 هستید.
 
 
تنیس
توقف - حرکت - آهسته - سریع این ریتم حرکات ورزش هایی مثل تنیس و اسکواش هستند که به نظر نمی رسد به جزو ورزشهایی باشند که بیشترین کالری را می سوزانند اما باید گفت این ورزش ها در حدود 600 تا 0 کالری در ساعت می سوزانند.
  
 
یکی از بزرگترین فواید ورزش شنا ایجاد تعادل و افزایش قدرت عضلات بدن است. اگر دسترسی به یک استخر البته تمیز و استاندارد دارید فرصت را غنیمت بشمارید و با انجام ورزش شنا در هر ساعت 500 الی 800 کالری بسوزانید.
 
 
اسکی
اسکی یکی از ورزشهای بسیار مفید برای سوزاندن کالری است. این ورزش هم بالاتنه و هم پایین تنه را تحت تاثیر قرار داده و ضربان قلب را بالا می بـرد. به طـور مـتـوسط نیم ساعت آن تقریبا ۳۳۰ کالری می سوزاند.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید