هر روز!
هر روز!

وظیفه ارشاد اسلامی نظارت بر سینما است نه سینما داری/ سینما

وظیفه ارشاد اسلامی نظارت بر سینما است نه سینما داری/ سینما

وظیفه ارشاد اسلامی نظارت بر سینما است نه سینما داری/ سینما نور نهبندان یکی از ممتازترین سینماهای کشور
: وظیفه ارشاد اسلامی نظارت بر سینما است نه سینما داری/ سینما نور نهبندان یکی از ممتازترین سینماهای کشور
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حسین هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهبندان در گفتگو با خبرنگار نهبندان خبر،اظهار داشت: سینما نور نهبندان در آذر ماه 1394 با اکران فیلم پر مخاطب محمد رسول الله کار خود را آغاز کرد.
به گزارش : وی افزود: سینما در نهبندان قطعا به عنوان یک قطب فرهنگی شناخته شده است و اکثر فیلم های اکران شده با روحیات مردم سازگاری بالاتری داشته  و بسیاری از فیلم های ارزشی دفاع مقدس، تاریخ ایران و... نمایش داده شده است.
سید حسین هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:سینما و سینما داری از صنعت سینما به بخش خصوص واگذار شده است و بخش خصوصی باید در نهبندان نیز این سرمایه گذاری را ایجاد می کرد، وظیفه ارشاد اسلامی نظارت بر کار سینما است نه سینما داری که متاسفانه با توجه به عدم استقبال بخش خصوصی و سرمایه گذاری این بخش با تلاش ها و پیگیری های دولت یازدهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز سینما نور نهبندان را صادر و ارشاد نهبندان مجتمع فرهنگی، هنری نور را در اختیار بهره بردار سینما قرار داد و سینما نور به تجهیزات دیجیتال مجهز شد.
امروزه نیز اگر ارشاد نهبندان از سینما نور که از لحاظ درجه بندی یکی از ممتازترین سینماهای کشور به حساب می آید حمایت نکند مطمئنا این سینما تعطیل خواهد شد
سید حسین هاشمی خاطر نشان کرد: حداکثر تلاشمان را کرده ایم تا سینما نور نهبندان از رونق نیفتد تمهیداتی برای استفاده بهینه خانواده ها از سینما انجام شده، خانواده ها، مدارس،دستگاه های اداری، فرهنگیان، کارکنان دولت و... چنانچه به صورت گروهی و دسته جمعی جهت تماشای فیلم به سینما مراجعه نمایند از تخفیفات ویژه ای برخور دار خواهند شد.
رئیس اداره ارشاد افزود: با توجه به اینکه شهرستان نهبندان یک شهرستان کم برخورداری است و درآمد و معیشت مردم نسبت به سایر شهرستان های استان و کشور  از نرم درآمدی کمتری برخوردار می باشد بلیت فروش سینما نور نهبندان پایین ترین قیمت کشوری را دارد.
هاشمی در ادامه بیان نمود: از مردم و مسئولین تقاضا داریم هم به جهت تقویت یک زیر ساخت فرهنگی در شهرستان  از سینما حمایت و هم جهت بالابردن  روحیه نشاط و پیشگیری از افسردگی از تماشای فیلم های ایرانی  در سینما نور نهبندان لذت ببرید.
انتهای پیام/
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید