هر روز!
هر روز!

ویلایی با پلان کفی و طراحی خطی در جاده آلن ویک

ویلایی با پلان کفی و طراحی خطی در جاده آلن ویک

ویلایی با پلان کفی و طراحی خطی در جاده آلن ویک سنگاپور
این خانه در جاده آلن ویک سنگاپور واقع شده، ساختمانی که امروز دیدیم، با منطقه ای که در آن قرار دارد هم اسم است ؛ خانه جاده آلن ویک. تیم معماری که این پروژه مسکونی را هدایت و پشتیبانی نموده ، “پارک و همکاران” نام دارد.
به گزارش : مساحت این بنا 4628 فوت است. پلان کفی این ساختمان در امتداد طول گسترش یافته و همین امر سبب نفوذ بیشتر نور به داخل ساختمان و تهویه عرضی فضاهای نشیمن و تنظیم مطلوب تر نور و دمای ساختمان می شود. مجموع ویژگی های این بنا، فضای بزرگ و دلبازی را پوشش می دهد که تمام خصوصیات لازم برای یک زندگی راحت به سبک نوین و مدرن را فراهم می آورد.
ترکیب زیبای لوازم کار شده در طراحی داخلی این بنا، از جنس آلیاژ آلومینیوم و استیل نرم و به رنگ مشکی است، که معماری عصر جدید را به گونه ای شیک و دلنشین نمایان می سازد و با استفاده گسترده از شیشه در نمای ساختمان، هم به افزایش جریان نور طبیعی در داخل ساختمان کمک می کند و هم چشم اندازهای اطراف خانه را به ساکنان آن عرضه می دارد.
نمای بیرونی طبقه دوم، سیاه رنگ است و با رنگ نمای کلی ساختمان در تضاد می باشد. همین امر سبب شده تمام جزییات طراحی بنا کاملا در نمای ساختمان به چشم آید و نتیجه آن، این خانه رویایی و جذاب عصر جدید است؛ شما اینطور فکر نمی کنید؟

ویلایی با پلان کفی و طراحی خطی در جاده آلن ویک سنگاپور : ویلایی با پلان کفی و طراحی خطی در جاده آلن ویک سنگاپور
: ویلایی با پلان کفی و طراحی خطی در جاده آلن ویک سنگاپور


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید