هر روز!
هر روز!

ویلای ساحلی روی آب!! ویلای ساحلی روی آب!!

ویلای ساحلی روی آب!! 
 ویلای ساحلی روی آب!!

ویلای ساحلی روی آب!!
ویلای ساحلی روی آب!!
به نقل از مدآنلاین : به تازگی طرح قایق پیشرفته ای ارایه شده که به دلیل امکانات ساختاری دسته کمی از یک ویلای ساحلی مدرن ندارد.این قایق فوق مدرن که X-Easy نام دارد توسط گروه طراحان Pastrovich Studio در موناکو طراحی و ارایه شده است.
قایق ۵۵ متر طول داشته و ترکیب سه فاکتور تفریح، آسایش و فناوری در آن حرف اول و آخر را می زند.
موتوری که برای این قایق لوکس در نظر گرفته شده از نوع دیزلی – الکتریکی است با این حال قابلیت آن را دارد که صرفا بر روی حالت تمام دیزلی نیز به کار خود ادامه دهد، بدون آنکه خللی در عملکرد و کیفیت آن ایجاد شود.
تجهیزات مختلف این قایق بزرگ به گونه ای طراحی و ساخته شده که به کمترین افراد برای نگهداری و به کارگیری نیاز داشته باشند به طوری که تنها به ۹ نفر خدمه نیاز است.

به گزارش خبرگاری مهر از نکات جالب توجه این فناوری جدید، نوع اسباب و وسایل به کار گرفته در آن است به طوری که قابلیت تبدیل شدن و تغییر وضعیت آن هم در بالاترین سطح را دارند تا بدین ترتیب از حداقل فضای داخلی آن بیشترین استفاده ها صورت گیرد.کابین اصلی این کشتی که عرشه نیز جزیی از آن است طراحی ویژه ای دارد که بر اساس آن با اندک تغییرات مکانیکی و برقی به خانه ای ساحلی تبدیل می شود.
از دیگر نکات جالب توجه این قایق تجملاتی بهره گیری از مواد طبیعی نظیر چوب ساج، بامبو و سنگ در بخش های مختلف آن است تا حس حضور در فضایی کاملا طبیعی را به سرنشینان قایق منتقل کند.اما این تمام داستان نیست. در این سیستم دریایی، امکانات تفریحی نظیر جت اسکی، قایق های کوچک بادشدنی و استخر کوچک نیز دیده می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید