هر روز!
هر روز!

ویژگی های اندروید N / اندروید 7 : اندروید یکی

ویژگی های اندروید N / اندروید 7 
 : اندروید یکی

ویژگی های اندروید N / اندروید 7
: اندروید یکی از محبوب ترین سیستم عامل های جهان است. برای برسی ویژگی های اندروید ۷ یا همان اندروید N با ما همراه باشید.
 
به گزارش : در حالی که گوگل نمی خواهد نسخه اندروید N تا تابستان امسال در دسترس باشد می خواهیم نگاهی دزدکی به اندروید ۷ داشته باشیم. در کنفرانسل سالانه گوگل درباره نسخه نهانی اندروید N صحبت شده است که قرار است با نسخه های قبل کاملا متفاوت باشد. اندروید یکی از محبوب ترین سیستم عامل های جهان است ولی دارای ضعف کمبود امنیت می باشد که قرار است با آبدیت جدید این ضعف های امنیتی رفع شوند. با توجه به اطلاعات کم در دست ما می خواهیم طعم و مزه اندروید ۷ را از همین حالا برای شما بگوییم.
 
 
ویژگی های اندروید N / اندروید 7 : ویژگی های اندروید N / اندروید 7
: ویژگی های اندروید N / اندروید 7
 
قرار است در اندروید N  دستایر گوگل بسیار دقیق تر کار کند چرا که شما می توانید در یک فاصله دور وایستاده و از گوگل بخواهید درباره یک رستوران برای شما تحقیق کند. بعد از تحقیق و دیدن قیمت و مکان آن می توانید از دستیار گوگل بخواهید تا برای شما جا رزرو کند. به طور کلی دستیار گوگل نسبت به نسخه های پیشین خود بسیار دقیق تر عمل خواهد کرد.
 
با نزدیک شدن به نسخه نهای اندروید N نرم افزار دانلود منیجر هم آبدیت شده است که شما می توانید با کمک آن برنامه ها را رایگان دانلود و نصب کنید. گوگل قصد ندارد مانند IOS امکان دانلود کردن از سایت ها را از بین ببرد. به طور خلاصه برنامه های اندروید رایگان باقی خواهند ماند.
 
حالت چند پنجره بودن مدت زیادی است در که دسترس شرکت های سامسونگ و ال جی بوده است. حال قرار است تمام گوشی های که از اندروید N پشتیبانی می کنند از حالت چند پنجره بودن هم استفاده کنند. شما با حالت چند پنجره می توانید. تبلت و یا گوشی خود را به دو قسمت تبدیل کرده و در هر قسمت کار مختلفی را انجام دهید به طور مثال در قسمت بالا به فیلم نگاه کرده و در قسمت پاین در اینترنت به گشت و گذار مشغول شوید.
 
بدون شک این قابلیت را گوگل از ios برداشته است شما می توانید در ios وقتی در صفحه اعلان ها پیامی برای شما فرستاده می شود یک قسمت کوچک وجود دارد که شما می توانید بدون باز کردن برنامه از همان جا پاسخ خود را برای طرف مقابل بفرستید.
 
حالت شب که ۱۰۰ در ۱۰۰ از IOS دزدیده شده است که همان شیفت شب است. این قابلیت می تواند نور آبی صفحه نمایش را گرفته و به آن نور زرد را اضافه کند. این قابلیت باعث می شود تا در تاریکی کامل وقتی شما از گوشی خود استفاده می کنید به چشم شما فشار زیادی وارد نشود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید