مسیر سبز
مسیر سبز

پاسخ سفارت سوئیس به نماینده بسیج پایگاه اطلاع رسانی بسیج:

پاسخ سفارت سوئیس به نماینده بسیج
پایگاه اطلاع رسانی بسیج: در پی مراجعه نماینده بسیج به سفارت سوئیس، این سفارتخانه در ابتدا حاضر به پاسخگویی نشد و پس از چند بار پیگیری اعلام کردند که جایزه فوق را دریافت نموده اند ولی هنوز به کاخ سفید ارسال نشده است.

 در پی عدم حضور سفیر سوئیس در مراسم اهداء جایزه باروت خیس که در نوع خود تندیسی منحصر به فرد به شمار می‌رود؛ این تندیس تحویل مسئول اداره پست خرمشهر – محل اجرای مراسم – شد تا به سفارت سوییس در تهران ارسال شود.

پس از پیگیری از اداره پست، آن مجموعه تندیس فوق را در تاریخ یازدهم فروردین ماه جاری به دفتر سفارت سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا ارسال نموده است.

در پی مراجعه نماینده بسیج به سفارت سوئیس، این سفارتخانه در ابتدا حاضر به پاسخگویی نشد و پس از چند بار پیگیری اعلام کردند که جایزه فوق را دریافت نموده اند ولی هنوز به کاخ سفید ارسال نشده است.

 جایزه باروت خیس در پی افشاگری میشل اوباما - همسر رئیس جمهور آمریکا - در تعیین اهداء جایزه فرمایشی اسکار به فیلم ضد ایرانی آرگو از سوی بسیج به وی اهداء گردید که پیش از این از سفیر سوئیس برای دریافت جایزه در مراسمی رسمی که در شلمچه برگزار شد دعوت به عمل آمده بود.

این جایزه قرار است به صورت سالانه به مخالفین جمهوری اسلامی ایران که ناخودآگاه توطئه یا طرحی شوم را علیه ایران اسلامی برملا می کنند و حقیقت زر و زور و تزویر استکبار را نمایان می سازند اهداء گردد.

انتظار می رود که سفارت سوییس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران، این تندیس را در اسرع وقت به کاخ سفید ارسال نماید تا خانم میشل اوباما همسر رییس جمهور آمریکا و همچنین دیگر مخالفان ایران اسلامی برای روشنگری های بعدی و پرده برداری از چهره تزویر آمریکا تشویق شوند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید