هر روز!
هر روز!

پاک کردن چربی هود-روشهایی آسان برای پاک کردن هود پاک

پاک کردن چربی هود-روشهایی آسان برای پاک کردن هود پاک

پاک کردن چربی هود-روشهایی آسان برای پاک کردن هود
پاک کردن چربی هود-روشهایی آسان برای پاک کردن هود : پاک کردن چربی هود
: پاک کردن چربی هود
مواد روغنی که روی بدنه مکنده دود یا هودهای آشپزخانه | دکوراسیونمی نشیند گاهی اوقات آن قدر چسبنده است که به قول معروف: آدم را از کت و کول می اندازد! با خواندن ادامه مطلب می توانید زحمت خودتان را برای پاک کردن چربیها از سطح این مکنده های دود کم کنید. در بیشتر مواقع مواد چرب و چسبناک روی هود حتی با مایع ظرفشویی هم پاک نمی شوند. از سوی دیگر به کار بردن اسکاچهای زبر ممکن است خط و خشهایی روی بدنه هودهای استیل بیندازد که با این کار در واقع کثیفی جای خود را به زشتی و خرابی داده است. چه باید کرد؟
به گزارش : ۱) یکی از راه های مناسب استفاده از محلول های گاز پاک کن است. این محلول ها در فروشگاه ها و حتی بقالیهای محل هم در دسترس است. به جای زحمت زیادی، یکی از این محلول ها بخرید و با خواندن راهنمای آن هود آشپزخانه | دکوراسیونخود را پاک کنید.
۲) استفاده از پودر ماشین لباس شویی هم کارآمد است. برخی پودرهای مخصوص شست و شوی لباس با ماشین، موادی دارند که چربی را راحت تر در خود حل کرده، کار شما را آسان می کنند.
۳) موادی به نام تترا نیز موجود است که برای پاک کردن شیشه یا بدنه استیل هود کارآمد است. فقط باید یادتان بماند که از این مواد برای هودهایی با بدنه پلاستیکی استفاده نکنید.
در هر سه روش، دستکش را فراموش نکنید و اگر از اسکاچ استفاده می کنید نیز دقت کنید که بافت آن زبر نباشد. اسکاچهای نرم برای این کار مناسب ترند. پس از پاک شدن مواد نیز چند بار با دستمال مرطوب مواد شیمیایی پاک کننده را بزدایید تا بو یا لمس باقیمانده آن ها باعث اذیتتان نشود.
به خاطر بسپارید هودهای آشپزخانه معمولا دو نوع فیل تر دارند: الیاف و فلزی. طبق توصیه اغلب هودسازان، هر چند گاه فیل تر الیافی هود را نیز باید تعویض کرد. این الیاف معمولا از جنسی شبیه به پنبه مصنوعی هستند و شستن آن ها از آنجا که باعث تغییر شکل و در نتیجه از دست دادن خاصیتشان می شود کاری بیحاصل است و حتما باید تعویض شوند. نوع مشبک فلزی را می توان با همان مواد پاک کرد.
 
منبع jamejamonline.ir
تمیز کردن هود آشپزخانه | دکوراسیونتمیز کردن هود,نکات تمیز کردن هود,روش های تمیز کردن هود,اصول … هود,نحوه تمیز کردن چربیهای هود,پاک کردن چربیهای هود,روش های پاک کردن چربیها.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید