هر روز!
هر روز!

پرچم حرم حضرت ابوالفضل(ع) به آستان علی بن امام محمد باقر(ع)

پرچم حرم حضرت ابوالفضل(ع) به آستان علی بن امام محمد باقر(ع)

پرچم حرم حضرت ابوالفضل(ع) به آستان علی بن امام محمد باقر(ع) اهدا می شود
: پرچم حرم حضرت ابوالفضل(ع) به آستان علی بن امام محمد باقر(ع) اهدا می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازصاحب نیوز؛ پرچم حرم حضرت ابوالفضل (ع) در پانزدهمین دوره اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی به آستان مقدس سلطان علی بن محمد باقر علیه السلام اهدا می شود.
به گزارش : فرماندار کاشان در این رابطه اظهار کرد: در این همایش بیش از یک هزار مهمان داخلی و 60 مهمان خارجی از 32 کشور جهان حضور خواهند داشت.
حمیدرضا مومنیان افزود: حضور این مهمانان رونق‌بخش توسعه زیر بنای فرهنگی و مذهبی منطقه کاشان و زمینه ساز حرکت های بزرگ و پیشگام در معرفی ظرفیت های بی نظیر میراث ناملموس فرهنگی و مذهبی منطقه خواهد بود.
فرماندار کاشان تصریح کرد: اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی تاکنون در استان های بوشهر، همدان، اردبیل، گلستان، خوزستان، فارس، هرمزگان برگزار شده است و پانزدهمین دوره اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی به میزبانی استان اصفهان در مشهد اردهالِ کاشان برگزار می شود.
مومنیان با اشاره به اینکه کاشان از دیرباز مهد شاعران حسینی، مدیحه سرایان و پیرغلامان اهل بیت علیهم سلام بوده گفت: آوازه شاعرانی همچون محتشم کاشانی و مقبل کاشانی مرز های جغرافیایی را در نوردیده و امروز بزرگترین محور حماسه تاسوعا و عاشورای حسینی اشعار این دو شاعر نامی کاشانی است.
وی خاطر نشان کرد: این همایش روز پنجشنبه 23 شهریورماه ساعت 9 صبح در آستان مقدس سلطان علی بن امام محمد باقر علیه السلام مشهد اردهال برگزار می شود.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید