هر روز!
هر روز!

پلیس بازنشسته بدنبال دختر پرورشگاهی +عکس : پلیس بازنشسته بدنبال

پلیس بازنشسته بدنبال دختر پرورشگاهی +عکس : پلیس بازنشسته بدنبال

پلیس بازنشسته بدنبال دختر پرورشگاهی +عکس
: پلیس بازنشسته بدنبال دختر پرورشگاهی +عکس
 
جستجوی پیرمرد 79 ساله بدنبال دختر گمشده اش او را به تهران کشاند . به گزارش پیرمردی که در اوایل سالهای جوانی با طلاق از همسرش فرزند شیرخواره را به مادرش سپرده بود و خبری از آنها نداشت ، حالا در سن 79 سالگی با دیدن خبر جستجوی دختری پرورشگاهی به دنبال پدر و مادرش برای یافتن او به تهران آمده است
 
به گزارش : پیرمرد نفس نفس زنان وارد تحریریه شد. بریده روزنامه ای دستش گرفته بود وهمان طورکه آن را نشان می داد گفت: «این دختر من است.»هیجان زیادی داشت. «این را یکی از اقوامم برایم آورده؛ همه اطلاعاتش به دختر گمشده من می خورد، لطفاً کمکم کنید.
 
بریده روزنامه مربوط به سرنوشت زنی بود که در یک ماهگی در خیابان رها شده و پس از سال ها زندگی در پرورشگاه، مرد زندگی اش را پیدا کرده بود و با داشتن سه فرزند دنبال خانواده اش می گشت. روزنامه از جایی بریده شده بود که تاریخش مشخص نبود. پیرمرد مدعی بود دخترش را هرگز ندیده اما از وقتی این عکس و مطلب را به او داده اند، حسی در درونش می گوید این زن همان دختر گمشده اوست.

هوشنگ 79 سال دارد. دستانش می لرزد. در پس هیجان صدایش، غمی فروخورده را می شود حس کرد. پیرمرد کمی مکث می کند تا ذهن خسته اش به سال های دور برگردد؛ به دهه 40 می رود و شروع به صحبت می کند: «آن سال ها من تازه در پلیس پذیرفته شده بودم و باید برای خدمت به آبادان می رفتم.
 
همسرم باردار بود اما نمی خواست همراهم شود. به همین خاطر من به آبادان رفتم و او به خانه پدری اش در نهاوند. مدتی بعد دخترم به دنیا آمد و همسرم دادخواست طلاق داد. چند سالی در آبادان خدمت کردم اما دوری از خانواده و مشکلات شخصی ام باعث شد تا از نظر روحی به هم بریزم.
 
دخترم به دنیا آمده بود اما من توان مالی نگهداری از او را نداشتم. به همین خاطر قرار شد فرزندمان پیش مادرش بماند. بعد از طلاق دیگر خبری از او نداشتم تا اینکه از اقوام شنیدم همسر سابقم، دخترم را به پرورشگاهی در تهران برده وتحویل داده است.
 
باز هم کسی چیزی به من نمی گفت و همه اش بی خبری بود وبی خبری. حتی یک بار که برای پیدا کردن ردی از دخترم به شهرستان رفتم دنبال همسرم گشتم که گفتند ازدواج کرده و از شهرستان رفته است. از آن موقع به بعد هر جایی که فکر می کردم در تهران و شهرستان خودمان سر زدم اما هیچ اثری از دخترم نبود. تا اینکه این بریده روزنامه به دستم رسید. راستش من هیچ تصویری از دختر گمشده ام ندارم اما نمی دانم چرا حسی در درونم می گوید که صاحب این عکس دختر گمشده من است.»
 
مطالب مرتبط:
 
دختر فقیر ایرانی یک شبه پولدار شد
 
ثروتمند شدن یک دختر فقیر اما خوش شانس! +عکس
 
اگر فکر می کنید با پول می توان خوشبختی را خرید بخوانید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید