مسیر سبز
مسیر سبز

پنج سرنشین پژو در آتش سوختند سرهنگ عبدالعلی رشتیانی

پنج سرنشین پژو در آتش سوختند
سرهنگ عبدالعلی رشتیانی فرمانده پلیس راه استان زنجان گفت: به علت حرکت به عقب خودرو سواری پژو در آزادراه زنجان-تبریز و برخورد آن با یک دستگاه کامیون، همه پنج سرنشین خودروی پژوه در آتش سوختند.

به گزارش مهر این حادثه شامگاه چهارشنبه در مسیر شمالی آزادراه زنجان -تبریز در حالی رخ داد که خودروی پژو با پلاک تهران به علت حرکت به عقب با کامیونی که از سمت زنجان به سمت تبریز در تردد بود به شدت برخورد کرد و در آتش سوخت.
 
وی حرکت نامتعارف و روبه عقب راننده خودروی سورای پژو را عامل اصلی تصادف مرگبار در آزادراه زنجان-تبریز عنوان کرد و ادامه داد: متاسفانه هر پنج سرنشین خودروی سورای پژو که احتمال می رود اعضای یک خانواده باشند در آتش سوختند و جان باختند.
 
سرهنگ رشتیانی همچنین در ادامه افزود: براثر برخورد یک دستگاه کشنده داف ترکیه ای با یک دستگاه کشنده ماک در اتوبان زنجان - تبریز یک نفر جان خود را از دست داد.
 
رئیس پلیس راه استان زنجان افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در کیلومتر 22 اتوبان زنجان - تبریز بلافاصله عوامل پلیس راه به محل اعلامی اعزام شدند.
 
سرهنگ رشتیانی یادآورشد: در این حادثه یک دستگاه کشنده داف ترکیه ای با یکدستگاه کشنده دیگر از نوع ماک به شدت برخورد کرده بودند. در این حادثه مرگبار متاسفانه راننده کشنده ترکیه ای بعلت شدت جراحات وارده در دم جان باخت و یک نفر نیز مجروح شد.
 
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: کارشناسان علت این حادثه را بی احتیاطی راننده کشنده ترکیه ای اعلام کردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید