هر روز!
هر روز!

پیرترین دختران دوقلوی جهان جشن تولد گرفتند + تصاویر جشن تولد

پیرترین دختران دوقلوی جهان جشن تولد گرفتند + تصاویر جشن تولد

پیرترین دختران دوقلوی جهان جشن تولد گرفتند + تصاویر جشن تولد
پیرترین دختران دوقلو : خواهران و برادران دو قلویی در دنیا هستند که با هم زندگی می نمایند تولد این خواهران و برادران دوقلو بسیار جذاب می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تولد صد سالگی دو خواهر دوقلو برزیلی را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.
به گزارش : برخی از دوقلوها خیلی از کارهایشان را مانند ازدواج و جشن تولد با هم برگزار می نمایند حتی وقتی دوقلوها لباس می خرند دوست دارند مانند هم لباس تهیه نمایند پیر زن های دوقلویی که امروز روز تولد ۱۰۰ سالگیشان بود با هم جشن گرفتن این دوقلوها ۱۰۰ سال است در کنار هم زندگی می نمایند خواهران دوقلوی برزیلی «ماریا» و «پائولینا» در آستانه صدسالگی هستند و تصاویری به مناسبت یک سال دیگر از زندگی خود منتشر کرده اند.
«کاملیا لیما» عکاسی که از دوقلوها عکاسی کرده می گوید: «من از وجود آن ها آگاه بودم و تصمیم گرفتم با عکس های زیبایم به آن ها هدیه دهم. آنها بسیار دلپذیر و دوست داشتنی هستند. افراد کمی به صدسالگی می رسند، آن هم دوقلو.» عکس های دلپذیر و دلگرم کننده دوقلوهای پیر را در این مطلب مشاهده کنید.
پیرترین دختران دوقلوی جهان جشن تولد گرفتند + تصاویر جشن تولد : پیرترین دختران دوقلوی جهان جشن تولد گرفتند + تصاویر جشن تولد
: پیرترین دختران دوقلوی جهان جشن تولد گرفتند + تصاویر جشن تولد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید