مسیر سبز
مسیر سبز

پیرمرد 70 ساله همسرش را خفه کرد! روزنامه خراسان:

پیرمرد 70 ساله همسرش را خفه کرد!
روزنامه خراسان:  سيد خليل سجادپور- پيرمرد ۷۰ساله اي که همسر ۶۵ساله اش را خفه کرده بود روز گذشته و در بازسازي صحنه قتل گفت: از اين که همسرم مرا تحقير مي کرد خسته شده بودم.

 متهم اين پرونده جنايي روز گذشته در حالي که حلقه هاي قانون بر دستانش گره خورده بود توسط کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي به محل وقوع جنايت در بولوار ارشاد مشهد هدايت شد تا در برابر دوربين قوه قضاييه چگونگي قتل همسرش را تشريح کند.

 در ابتداي بازسازي صحنه قتل کارآگاه احسان حسن نژاد خلاصه اي از پرونده اين جنايت را بازگو کرد و سپس متهم با معرفي خود به قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) گفت: بعد از ظهر روز حادثه من براي خريد ميوه و مقداري موادغذايي به بيرون از آپارتمان رفتم چون آن شب قرار بود مهمان داشته باشيم. وقتي با سبد ميوه و موادغذايي بازگشتم طنابي را از روي تراس آويزان کردم و با آن سبد را بالا کشيدم اما به خاطر اختلافات قبلي که باهمسرم داشتم او باز هم مرا تحقير کرد.

 وي افزود: مشاجره لفظي ما به حدي شدت يافت که ناگهان به درگيري فيزيکي کشيده شد. به همسرم گفتم ساکت مي شوي يا ساکتت کنم! او گفت: تو عرضه نداري!! به همين خاطر هم گردنش را گرفتم و آنقدر فشار دادم که بي حال روي زمين افتاد در اين لحظه طنابي که با آن سبد را بالا کشيده بودم برداشتم و دور گردنش حلقه زدم و او را روي تخت انداختم. سپس مدتي در کنارش دراز کشيدم ولي وقتي ديدم ديگر حرکتي نمي کند متوجه مرگش شدم بعد از آن هم به کلانتري سناباد رفتم و خودم را به پليس معرفي کردم.

وي ادامه داد: آن روز خيلي عصباني بودم و امروز از اين کارم بسيار پشيمان هستم. با همسرم اختلافات زيادي داشتيم تا جايي که يک بار او را طلاق دادم اما پس از گذشت مدتي دوباره رجوع کرديم و به زندگي خودمان ادامه داديم. اين گزارش حاکي است: در پي اعترافات صريح متهم، قاضي موحدي راد دستور پايان بازسازي صحنه جنايت را صادر کرد و پيرمرد ۷۰ساله براي سير مراحل قانوني در اختيار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید