مسیر سبز
مسیر سبز

چرا قلعه‌نویی به مراسم حجازی نرفت؟ امیر قلعه نویی سرمربی

چرا قلعه‌نویی به مراسم حجازی نرفت؟
امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان که تیمش شب گذشته در ضربات پنالتی مغلوب پرسپولیس شده بود گفت: از روند مسابقه راضی بودم، دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند اما در دقایقی، فوتبال دو تیم دچار افت شد که البته تا حدودی هم طبیعی بود و ریشه آن به فشار مسابقات لیگ و بازی های آسیایی برمی گشت اما این نکته که بازیکنانم بی انگیزه بودند را قبول ندارم؛ تیمی که بی انگیزه باشد نمی تواند صاحب یازده کرنر شود؛ البته از دقیقه 105 به بعد اندکی با افت مواجه شدیم.

قلعه نویی اضافه کرد: حساب ضربات پنالتی از فوتبال 120 دقیقه ای جداست؛ آنجا دیگر بحث شانس و اقبال وسط می آید که همه ایران می دانند امیر قلعه نویی در این مواقع بدشانس ترین آدم روی کره زمین است.
 
وی درباره مصاحبه روز گذشته اصغر شرفی و تعاریف وی از سپاهان گفت: آقای شرفی به بنده لطف دارند؛ من همیشه ایشان را قلبا دوست داشته ام و هر کاری امروز انجام می دهم درسهایی است که از چنین بزرگانی گرفته‌ام؛ البته بنده بر این نظرم که سپاهان کنونی با ایده آل من فاصله دارد؛ این تیم به طور کامل در اختیار من نبوده لذا برای انجام کارهای تاکتیکی وقت کافی نداشتیم. ان‌شاءالله در آینده سپاهانی را می سازم که همه از دیدن آن لذت ببرند و عملکردش با استانداردهای روز دنیا برابری کند.

قلعه نویی اختلاف خود با هادی عقیلی را تکذیب کرد و گفت: نمی دانم این حرفها را عده ای از کجا می آورند؛ بنده روز گذشته پس از پایان مسابقه بازیکنانم را جمع کردم و از همه آنها حلالیت طلبیدم زیرا طی 2 سال کار پرفراز و نشیب در سپاهان گاها عصبانی می شدم و حرفهایی می زدم، به همین دلیل دیروز از آنها حلالیت طلبیدم.

وی درباره تمدید قرارداد خود با سپاهان گفت: مشکلی وجود ندارد و کار تمام است؛ ظرف روزهای آینده این قرارداد را تمدید می کنیم و به دنبال بستن تیمی کاملتر برای فصل آینده می رویم؛ بنده همواره گفته‌ام که اگر حتی روزی در سپاهان نباشم خوشحالم که رفیقی خوب در شهر اصفهان به نام محمدرضا ساکت پیدا کرده‌ام.

قلعه نویی درباره برنامه‌های خود برای سپاهان آینده گفت: 80 درصد تیم را حفظ می کنیم و قصد داریم امسال تیم خود را نهایتا با 18 بازیکن ببندیم و در کنار آنها از نفرات جوان خود استفاده کنیم. جالب است بدانید که آقای ساکت اخیرا به من گفت به همان مکه ای که با هم رفته‌ایم قسم که هزینه خرید بازیکنان سپاهان در فصلی که گذشت 8 میلیارد و 300 میلیون بوده که با احتساب قراردادهای اعضای کادر فنی و مخارج تیم اعم از ایاب و ذهاب و هتل بیشتر از 10 میلیارد و 500 میلیون تومان نشده است. بنده از شما می خواهم این هزینه ها را با هزینه های چند تیم دیگر مقایسه کنید و سپس بگویید ما ریخت و پاش کرده ایم یا دیگران.

وی درباره این شایعه که عده ای تلفنی وی را تهدید کرده اند تا در مراسم یادبود ناصر حجازی حاضر نشود گفت: اگر یادتان باشد، روزی که به اتفاق شما به بیمارستان کسری رفتیم و از آقای حجازی عیادت کردیم عده ای به دروغ نوشتند که به قلعه نویی حمله شده؛ همان افراد شایعه اخیر را ساخته اند؛ به خدا قسم هیچ تهدیدی در کار نبود و نرفتن من به مراسم دلیل دیگری داشت که به شما خواهم گفت. روزی بازی با بنیادکار وقتی گل خوردیم و توره اخراج شد در کمرم درد شدیدی احساس کردم و شرایطم به حدی بد شد که برای اولین بار در تاریخ مربیگری ام مجبور شدم روی نیمکت قرص بخورم لذا تا چند روز این مشکل را داشتم و به همین دلیل نتوانستم به تهران بیایم اما ان‌شاءالله ظرف روزهای آینده برای عرض تسلیت به منزل ناصر خان می روم.

منبع : خبرگزاری برنا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید