فروشگاه اینترنتی شایانو
فروشگاه اینترنتی شایانو

چرا مودم همراه بخریم ؟! مشتریان من همواره یک سوال تکراری

 لینک

چرا مودم همراه بخریم ؟!

مشتریان من همواره یک سوال تکراری را طرح می کنند ! چرا باید مودم همراه بخرم در صورتی که تلفن همراه من از 3G یا 4G پشتیبانی می کند و حتی قابلیت WiFi Hotspot نیز دارد ؟

در پاسخ به این سوال باید به چند نکته توجه نماییم که در ادامه به آن ها می پردازم ، در صورتی که شما جزو کسانی هستید که اینترنت از نان شب هم برایتان واجب تر است حتما موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:


اول : تلفن همراه شما یک تلفن همراه است نه مودم !
در طراحی یک تلفن همراه به جنبه های مختلفی پرداخته می شود که انتقال دیتا بر بستر شبکه و همچنین اشتراک اینترنت سیم کارت از طریق WiFi Hotspot یکی دو مورد از آن هاست و تلفن های همراه نمی توانند همیشه و با در نظر گرفتن همه ی جوانب، در این زمینه ها ایده آل باشند. منظورم این است که هر دستگاه دیجیتال برای انجام دادن کار بخصوصی طراحی و سپس تولید می شود و یک مودم همراه 3G و یا 4G LTE کار اتصال به شبکه و اشتراک اینترنت از طریق شبکه وای فای را بسیار بهتر از بسیاری از تلفن های همراه انجام خواهد داد. این تفاوت در عملکرد بستگی بسیار زیادی به موبایل شما دارد. آیا شما از آخرین سری گوشی های تولید شده با فناوری روز استفاده می کنید و یا یک گوشی میان رده یا پایین رده را در اختیار دارید ؟
همانطور که مستحضرید تفاوت تلفن های همراه مختلف فقط در مگاپیکسل دوربین و سرعت کلاک پردازنده ، ظرفیت پردازنده رم یا سایز صفحه نمایش خلاصه نمی شود و در واقع به مانند موارد مشابه در کالا های دیگر هرچقدر برای یک تلفن همراه پول پرداخت کنید به نسبت مستقیم از امکانات مناسب تری برخوردار خواهید بود. سرعت دانلود و آپلود در هنگام برقرای اتصال 3G یا 4G LTE نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ادامه در وب سایت...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید