مسیر سبز
مسیر سبز

چشمی دیجیتال برینو با گذشت چهل سال از تولید

چشمی دیجیتال برینو 
 با گذشت چهل سال از تولید

چشمی دیجیتال برینو
با گذشت چهل سال از تولید چشمی های اپتیکال، حالا نسل جدید چشمی های دیجیتال به بازار آمده که خواص فوق العاده ای دارد. از جمله این که در شرایطی که در چشمی های اپتیکال کیفیت تصویر پایین است و در نور ضعیف چهره فرد قابل تشخیص نیست، در چشمی های دیجیتال به راحتی با فشار یک دکمه تصویر بزرگ و روشنی از فردی که پشت در ایستاده نمایش داده می شود.
اگرچه در چشمی های اپتیکال برای مشاهده پشت در، فرد باید چشم خود را به چشمی بچسباند، اما در چشمی های دیجیتال تصویر شفاف روی LCD این امکان را فراهم می کند تا همه اعضای خانواده تصویر را به راحتی ببینند.
در ضمن فراموش نکنید که ارتفاع چشمی های اپتیکال گاهی برای بچه ها دردسر ساز می شود، در صورتی که در چشمی های دیجیتال چنین مشکلی وجود ندارد. برای افراد مسن هم که دید چندان قوی ندارند، چشمی های دیجیتال کارآرایی بیشتری از چشمی های اپتیکال دارند.


چشمی درب دیجیتالی جدید نسل جدید چشمی با قابلیت ثبت تصاویر به بازار آمده که وقتی شما دکمه رافشار می دهید دستگاه شما عکس مهمان را روی یک میکرو اس دی کارت ثبت خواهد کرد. به ویژه شما می توانید سنسور حرکتی و سنسور لرزشی را نصب کنید، چشمی درب حتی اگر شما خانه نباشید عکس مهمان را ثبت خواهد کرد.
سنسور حرکتی شامل یک سنسور گیرنده و سنسور شناساگر سنسور لرزشی شامل یک سنسور شناساگر

چشمی دیجیتال جدید با حالت دید در شب به بازار آمد. این چشمی به شما این امکان را می دهد که تصویر در یک محیط کم نور را روشن تر ببینید.

چشمی درب دیجیتالی جميليون ها نفر عكس گرفتن را دوست دارند . ميليون ها نفر مشاهده پرندگان را دوست دارند. ميليون ها نفر عكس گرفتن از پرندگاني كه به آنها نگاه مي كنند را دوست دارند . مشكل اساسي اكثر مردم آن است كه هرگز زمان كافي براي انجام اين كار به طور همزمان (مشاهده پرندگان و عكس گرفتن از آنها ) وجود ندارد. اكنون يك راه آسان و جالب براي انجام هر دو كار وجود دارد حتي اگر فرصت كافي آنگونه كه مد نظر شما است وجود نداشته باشد.
دوربین پرنده نگر ميليون ها نفر عكس گرفتن را دوست دارند . ميليون ها نفر مشاهده پرندگان را دوست دارند. ميليون ها نفر عكس گرفتن از پرندگاني كه به آنها نگاه مي كنند را دوست دارند . مشكل اساسي اكثر مردم آن است كه هرگز زمان كافي براي انجام اين كار به طور همزمان (مشاهده پرندگان و عكس گرفتن از آنها ) وجود ندارد. اكنون يك راه آسان و جالب براي انجام هر دو كار وجود دارد حتي اگر فرصت كافي آنگونه كه مد نظر شما است وجود نداشته باشد.

• BirdWatchCam دوربيني است يا قيمت ارزان، استفاده آسان، مقاوم به شرايط هوايي، و فعال شونده با حركت پرندگان كه مي توان آن را به آساني مستقر كرد و جهت ديد آن روي تغذيه پرندگان، حمام كردن پرندگان يا هر كار ديگري كه پرندگان انجام مي دهند تمركز كند. 

• BirdWatchCam طوري طراحي شده است كه به حركت پرندگاني كه در ميدان ديد دوربين قرار مي گيرند حساس است . زماني كه سنسور حركتي فعال مي شود BirdWatchCam براي مدت 20 ثانيه بيدار مي BirdWatchCam ، شود تا به طور متوسط 20 عكس با كيفيت بالا و قالب بندي شده زماني ثابت را بگيرد 2 كه در دوربين تعبيه شده GB رم با ظرفيت SD و آن را روي كارت مجددا به خواب مي ذخيره نمايد . بعد از گرفتن عسك ها رود تا اينكه پرنده ديگري آن را مجددا فعال كند . باطري هاي AA  اطمينان مي دهد كه 4 دوربين بتوانند براي مدت طولاني كار كنند.


دوربین باغچه نگر هر ساله ده ها ميليون نفر طراحي، كاشت گياهان و مراقبت از باغچه هاي خود را دوست دارند . باغباني باعث مي شود كه ساعت ها احساس آرامش و لذت نماييد و احساس رضايت به شما دست مي دهد كه قادر هستيم اين زيبايي را با ديگران سهيم شويد. با اين وجود باغباني تنها تا اندازه اي به طول مي انجامد كه فصل رشد تمام نشده باشد و تنها افرادي كه به باغچه ها سر مي زنند مي توانند از زيبايي منحصر به فرد آنها لذت ببرند . يك باغبان ممكن است به خاطر داشته باشد كه يك يا دو عكسي را از كل تجربه مربوطه گرفته باشد. GardenWatchCam   اين كار را با گرفتن عكس از مراحل رشد باغچه ها از اولين ساقه هايي كه از زمين بيرون مي آيند تا زماني كه برگ و گل مي دهند و تا شب هاي سرد انجام مي دهد. اين دوربين به راحتي قابل استفاده است و مي توان آن را در هر جايي نصب كرد و تصاوير لحظه اي با كيفيت بالا را از باغچه شما در زمان هاي از پيش تعيين شده براي چندين ماه مي گيرد . نه تنها باغچه ها… بلكه هر چيزي كه با گذشت زمان دستخوش تغيير باشند را نيز مي توان با اين دوربين عكس گرفت. برگ درختان پاييزي را مي توان با همه آن درخشندگي كه دارند در فواصل زماني ساعتي عكس گرفت و اطمينان حاصل نمود كه هرگز اين فرصت استثنايي را از دست ندهيم . شكوفه هاي درخت سرخك يا زغال اخته كه شما را با رنگ خود متحير مي كند را مي توانيد با اين دوربين عكس برداري كنيد. حتي خانه اي كه ساخته مي شود چه توسط شما يا توسط عنكبوتي در باغچه باشد را مي توانيد در كل فرايند ساختمان سازي عكس برداري كنيد.مشخصات : • GardenWatchCam داراي قيمتي ارزان، استفاده آسان، مقاوم به شرايط آب و هوايي، و دوربيني است كه عكس هاي لحظه اي مي گيرد. 
• GardenWatchCam به آساني در روي زمين نصب مي شود و داراي لنزهاي با كيفيت بالا براي عكس برداري از مناطق باغچه انتخابي شما يا يك شكوفه دادن واحد مي باشد. 
• براي گرفتن عكس ها در وضعيت هاي زماني از پيش تعيين شده خاص توسط يك كاربر طراحي شده است. كاربر مي تواند بين 7 وضعيت زماني مختلف انتخاب نمايد:  وضعيت اول: 1 دقيقه 
وضعيت دوم: 5 دقيقه 
وضعيت سوم: 30 دقيقه 
وضعيت چهارم: 1 ساعت 
وضعيت پنجم: 4 س

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید