هر روز!
هر روز!

چگونه موهای تیره داشته باشیم؟ : چگونه موهای تیره داشته

چگونه موهای تیره داشته باشیم؟ : چگونه موهای تیره داشته

چگونه موهای تیره داشته باشیم؟
: چگونه موهای تیره داشته باشیم؟
: برای داشتن موهای تیره در ابتدا باید به رنگ زمینه موهایتان توجه نمایید و سایت آرایشگری دراین مقاله براساس رنگ زمینه موهایتان به شما پیشنهادات فوق العاده ای می دهد. اگر رنگ زمینه موهایتان بلوند باشد برای تیره کردن ان کافی است رنگ های گرم شکلاتی و...
به گزارش : برای داشتن موهای تیره در ابتدا باید به رنگ زمینه موهایتان توجه نمایید و سایت آرایشگری دراین مقاله براساس رنگ زمینه موهایتان به شما پیشنهادات فوق العاده ای می دهد.
اگر رنگ زمینه موهایتان بلوند باشد برای تیره کردن ان کافی است رنگ های گرم شکلاتی و طلائی به شماره های 3 یا 4 را با اکسیدان شماره 1 مخلوط نمایید و سپس موهایتان را رنگ نمایید. 
اگر می خواهید موها را قهوه ای یا زیتونی تیره کنید باید موها را دکلره کنید و از رنگ سری طبیعی و زیتونی به نسبت مساوی با اکسیدان 1 و کمی آب مخلوط و موها را رنگ کنید، در صورتی که می خواهید رنگ را از روی مو پاک کرده و موها را روشن کنید باید به یک متخصص مراجعه کنید زیرا استفاده از ماده remover  نیاز به تخصص و مهارت دارد.
فرمول ترکیب رنگ مو برای موهای مش شده ای که می خواهیم رنگ آن را یکدست کنیم رنگ n3 و w3 را به نسبت 2 به 1 با کمی اکسیدان و آب به اندازه ای که به شکل ماست شل در بیاید مخلوط کرده،تکه های مش را جداگانه با این مخلوط رنگ می کنیم وقتی به اندازه کافی تیره شد موها را شسته وبا رنگ دلخواه رنگ می کنیم.
روش ترکیب رنگ مو برای مویی که با دکلره بلوند شده و بعد از مدتی جلوه خود را از دست داده (زرد شده) 1 قاشق پودردکلره+کمی اکسیدان+1کف دست شامپو+آب را با هم مخلوط کرده و روی موی خیس می زنیم و 5 دقیقه صبر می کنیم، موها را شسته و با فرمول زیر رنگساژ می کنیم.
w4  به اندازه یک نخود + c9 یک بند انگشت یا a10+c9 هر کدام 1بند انگشت +چند قطره اکسیدان  + آب به اندازه ای که به شکل دوغ شود. اگر موهای خودرا بلوند کرده اید و الآن رشد ریشه داشته و نمی دانید که باید چه کار کنید، می توانید مانند مش با فویل بصورت ردیفی موها را جدا کرده و کنار بگذارید و بقیه موها و ریشه را رنگ تیره بزنید، این روش برای خانم هایی که موهای سفید دارند و ریشه مو دو رنگ است کاربرد دارد،در مورد موهایی که رنگ طبیعی آن ها یکدست و تیره است می توانید با کلاه تارهای نازکی را بیرون آورده و به رنگ ریشه مو کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید