هر روز!
هر روز!

چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه : چیدن آینه

چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه 
 : چیدن آینه

چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه
: چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه , استفاده مناسب از آینه در آپارتمان های کوچک فضای خانه را باز می کند و به آن عمق می دهد.
به گزارش : چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه ,  نصب یک آینه در جای درست حجم نور موجود در اتاق را افزایش می دهد و اتاق بزرگ تر و جادارتر به نظر می رسد و دید بیش تر می شود. استفاده مناسب از آینه در آپارتمان های کوچک فضای خانه را باز می کند و به آن عمق می دهد.
چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه : چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه
: چیدن آینه ها در فضاهای مختلف خانه
قراردادن آینه بین دو پنجره موجب فریب چشم می شود و گویی پنجره دیگری بین این دو پنجره وجود دارد و نور طبیعی بیش تری به درون راه می یابد. معمولا قراردادن یک آینه تمام قد کنار دیوار، حالت آرامش بیش تری به اتاق می دهد.

با قراردادن این نوع آینه در آشپزخانه | دکوراسیونحالت صمیمی تری به وجود می آید. چه کوچک باشد چه بزرگ، چه روی طاقچه قرار داشته باشد چه به دیوار آویزان باشد، نتیجه مثبتی ایجاد خواهد کرد. نکته این جاست که آینه ای که انتخاب می کنید باید متعلق به اتاق نشیمن یا اتاق خواب باشد.

با قراردادن یک آینه سرتاسری پشت کمد یا قفسه فضای خانه بیش تر به نظر می رسد. این تکنیک در آپارتمان های کوچک بسیار کارایی دارد.

این مدل آینه شما را ناامید نخواهد کرد، چه آن را بالای کنسول نصب کنید چه در ورودی منزل یا بالای بوفه در اتاق نشیمن. آینه ای مستطیلی انتخاب کنید و دو جفت تابلوی کوچک و قاب دار دور آن نصب کنید. نکته مهم تقارن است. قاب ها را هم اندازه انتخاب کنید و آن ها را به دقت نصب کنید.

آیا یک میز کنسول دارید که فضای بالای آن خالی است؟
آینه خورشیدی شیکی بخرید و آن را بالای کنسول نصب کنید.

آینه های خورشیدی ترکیب بندی های زیبایی ایجاد می کنند. اگر نمی دانید در اتاق خواب بالای تخت چه چیزی نصب کنید، آینه خورشیدی را پیشنهاد می کنیم.

درست است که نمی توانید خودتان را در این آینه ها ببینید، ولی با قراردادن این آینه ها پشت آباژور، روشنایی اتاق را دوچندان می کنید.

آیا می خواهید اتاقی منحصربه فرد داشته باشید؟ روی دو دیوار کنار هم، دو آینه نصب کنید تا هم نور بیش تری فراهم شود و هم فضای اتاق بزرگ تر به نظر برسد. البته یادتان باشد که تصاویر متعددی که در اثر کنار هم قرار گرفتن دو آینه دیده می شود، باعث سرگیجه می شود.

با قراردادن آینه بزرگی درست کنار پنجره، نور و دید را افزایش دهید. انعکاس منظره های دلپذیر بسیار ایده آل است، ولی با قراردادن آینه کنار پنجره، نور بیش تری به اتاق راه می یابد.

اگر می خواهید آشپزخانه | دکوراسیونیتان بزرگ تر به نظر برسد از آینه در دیوراهای پشت سینک یا اجاق استفاده کنید. فقط یادتان باشد که آینه های آنتیک بهتر از آینه های صاف اثر لک را پنهان می کنند.

با قراردادن یک آینه گرد در میان قفسه های کتاب خانه می توانید به اتاق عمق بدهید. این کار بهترین روش برای تبدیل کاربری محل تلویزیون به محلی جالب و شیک است.

کل فضای بالای شومینه را با آینه ای سفارشی، شیک، و مدرن پر کنید تا نور بیش تری جذب شود و حالت جادارتری به فضا داده شود.

آینه های سرتاسری با آن که کاربردی هستند ولی به خانه شما حالت باشگاه عمومی می دهند. به جای این کار چند آینه تمام قد به دیوار نصب کنید یا به دیوار تکیه دهید و سعی کنید فضای خانگی را حفظ کنید.

می توانید در بالای روشویی از آینه هایی به شکل های مختلف استفاده کنید، ولی آینه گرد چیز دیگری است و حالت خطوط راست و زوایای تیز کابینت و روشویی را تلطیف می کند.
چیدانه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید