هر روز!
هر روز!

کارآفرین ایرانی چشم انتظار حمایت خانواده ها/کالای قاچاق بلای جان تولیدات

کارآفرین ایرانی چشم انتظار حمایت خانواده ها/کالای قاچاق بلای جان تولیدات

کارآفرین ایرانی چشم انتظار حمایت خانواده ها/کالای قاچاق بلای جان تولیدات داخلی
: کارآفرین ایرانی چشم انتظار حمایت خانواده ها/کالای قاچاق بلای جان تولیدات داخلی
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  ندای هیرمند؛ این روزها بازار داغ خرید نوشت افزار و لوازم التحریر در تمام نقاط کشور به گونه ای داغ است که اکثر خانواده ها کودکان خود را برای بازگشایی مدارس آماده می سازند.
به گزارش : در این بین توجه به تولیدات داخلی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور؛ همت دلسوزانه ای از خانواده ها می طلبد تا با حمایت از تولیدات داخلی قوت قلبی برای کارآفرینان در عرصه اقتصادی باشند.
تولید لوازم التحریر یکی از بزرگترین تولیدات در کشور است که سالانه انبوهی از این اقلام روانه بازارهای مصرف می شود، تولیداتی که در طول این سالها توانسته است با توجه به بکارگیری تنوع در تولید نظر بسیاری از دانش آموزان را جلب کند.
اما اجناس قاچاق و ارزان قیمت خارجی همواره بلای جان تولیدات داخلی بوده اند، نه فقط در نوشت افزار ها بلکه در همه ی اقلام این اجناس خارجی هستند که بازارها را مصادره کرده اند و در اختیار گرفته اند.
قیمت ارزان اجناس موجب جذب مشتری می شود
حمیدرضا محمودی رئیس اتحادیه نوشت افزار شهرستان هیرمند در این خصوص گفت: ورود لوازم التحریر های قاچاق در بازارهای کشور می تواند ضرر بزرگی را به تولید کنندگان داخلی وارد کند.
محمودی تصریح کرد: مشهد، تهران و اصفهان شهرهای بزرگ ایران با تولیدکنندگان انبوه لوازم التحریراند که اکثر نوشت افزارهای این شهرستان از این شهرها خریداری می شود.
رئیس اتحادیه نوشت افزار شهرستان هیرمند بیان داشت: با توجه به اینکه شهرستان هیرمند، نیز یکی از شهرهای مرزی محسوب می شود؛ تولیدکنندگان می تواند اجناس خود را به کشوری همچون افغانستان صادر کنند.
وی بیان داشت: شهرستان هیرمند دارای یک تولیدی پوشاک در مرکز شهر است که در فصل پاییز تولید روپوش مدارس را بر عهده گرفته است.
محمودی گفت: شهرویر ماه و اوایل مهمرماه را می توان یکی از روزهای پر رونق برای فروشندگان لوازم التحریر دانست که قطعا می توان با حمایت از تولیدکنندگان داخلی مشاغل بسیاری را احیا کرد.
وی که خود فروشنده لوازم التحریر در شهرستان هیرمند است خاطرنشان کرد: اکثر خانواده های سیستانی با توجه به وضع معیشتی و اقتصادی به دنبال جنس ارزان قیمت هستند .
وی ادامه داد: تولید کنندگان داخلی می توانند با افزایش کیفیت و کاهش در روند قیمت گذاری بازارهای ایران را از اجناس خارجی و قاچاق پس بگیرند.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید