مسیر سبز
مسیر سبز

کاظمی: بازیکنان فجر استرس داشتند خبرگزاری فارس: فرهاد کاظمی پس

کاظمی: بازیکنان فجر استرس داشتند
خبرگزاری فارس: فرهاد کاظمی پس از تساوی بدون گل دو تیم فجر سپاسی و پیکان در دیدار رفت پلی‌آف لیگ برتر اظهار داشت: در ابتدا جا دارد از میزبانی شیرازی‌ها تشکر کنم‌، هواداران این تیم به خوبی تیم خود را تشویق کردند و هیچ توهینی به ما نکردند.

وی افزود: بازی آن چیزی که فکر می‌کردم رخ نداد، روی تعویض‌ها خیلی حساب باز کرده بودم و فکر می‌کردم فجر سپاسی در نیمه دوم کم بیاورد اما از تعویض‌ها استفاده نکردم و سه تعویض جواب نداد، این بازی گذشت و در تهران از پس این تیم بر خواهیم آمد.

سرمربی پیکان یادآور شد: فجرسپاسی در آستانه حذف از لیگ برتر بود و ما در آستانه لیگ برتری شدن، همین موضوع در روند کاری آنها تاثیر گذاشته بود و بازیکنان فجر سپاسی با استرس بازی می‌کردند.

کاظمی در مورد قضاوت داور تصریح کرد: داوری خوب بود، در پنالتی و زدن و دو موقعیت دیگر می‌توانست به نفع ما سوت بزند، به هر حال این بازی تمام شد و به هر قیمتی که شده ما در بازی برگشت تلاش می‌کنیم تا بازی را به نفع خود به پایان برسانیم.

سرمربی پیکان در مورد اینکه یاوری اعلام کرده پیکانی‌ها به دنبال وقت‌کشی بودند، افزود: یاوری قابل احترام و در فوتبال است اما ما هم در طول 90 دقیقه دویدیم و اگر دقت می‌کردید متوجه می‌شدید که به هیچ عنوان دنبال وقت‌کشی نبودیم.

وی افزود: ما حاضریم در تهران 120 دقیقه بجنگیم، بازی در شیراز سرعت لازم را نداشت و اگر دقت کنید، آنها بازی را از دست ما گرفته بودند، فجر سپاسی از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی نداشت و به علت خستگی در اواخر فصل نقاط ضعفی داشت اما نقاط قوت ما در این بود که برای برد آمده بودیم و می‌خواهیم وارد لیگ برتر شویم که در دیدار برگشت این کار را قطعی خواهیم کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید