هر روز!
هر روز!

کشف ۴ میلیارد ریال لوازم التحریر قاچاق در همدان :

کشف ۴ میلیارد ریال لوازم التحریر قاچاق در همدان :

کشف ۴ میلیارد ریال لوازم التحریر قاچاق در همدان
: کشف ۴ میلیارد ریال لوازم التحریر قاچاق در همدان
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای فامنین، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با رصدهای اطلاعاتی انجام شده دریافتند، قاچاقچیان کالا قصد دارند از گمرک خرمشهر با یک دستگاه کامیون کانتینربر مقادیر زیادی کالای خارجی تحت پوشش کالاهای گمرکی از طریق محورهای مواصلاتی استان همدان به تبریز انتقال دهند که شناسایی و توقیف این خودرو را در دستور کار خود قرار دادند.
به گزارش : وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با اداره راهداری، نوع خودرو و شماره انتظامی کامیون بدست آمد و اکیپی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز به محور جوکار به همدان اعزام و بعد از مدت 48 ساعت با کنترل محور ذکر شده در نهایت کامیون مورد نظر در ورودی شهر همدان شناسایی و متوقف شد.
این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: در بازرسی از خودرو 1010 کارتن لوازم التحریر قاچاق فاقد هیچ گونه مدارک گمرکی به ارزش 4 میلیارد ریال کشف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه گفت: در این خصوص راننده و صاحب بار به تعزیرات حکومتی همدان معرفی شدند و پرونده تحت رسیدگی قرار گرفت.
 
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید