هر روز!
هر روز!

کشنده ترین مخدرهای خیابانی، نمک حمام و … : کشنده

کشنده ترین مخدرهای خیابانی، نمک حمام و … : کشنده

کشنده ترین مخدرهای خیابانی، نمک حمام و …
: کشنده ترین مخدرهای خیابانی، نمک حمام و …
: معرفی و شناخت بیشتر مخدرهای خیابانی
 
به گزارش : پزشکان معتقدند که برخی مخدرهای طبیعی می توانند تحت نظر متخصص کاربردهای درمانی داشته باشند اما بسیاری از موادمخدری که این روزها با قیمت های پایین به فروش می رسند حاوی مواد شیمیایی مصنوعی و سمی هستند که برای بدن فقط عوارض مخرب و کشنده دارند اما به دلیل قیمت پایین به راحتی خرید و فروش می شوند و اصطلاح «مخدر خیابانی» به آنها اطلاق می شود.
 
این مخدرهای سمی که 10 نمونه از کشنده ترین های آنها از جمله نمک حمام،whonnga ،AH-7221، کریستال و purple drank در این گزارش معرفی شده اند با گذشت زمان بافت های بدن را از هم متلاشی می کنند.
 
در این فهرست کروکودیل رتبه نخست را دارد و خطرناک ترین نوع مخدر محسوب می شود. مصرف این مخدر که گوشت بدن را فاسد کرده و از بین می برد در مناطق فقیرنشین روسیه به طور گسترده شایع است و معتادان به آن، معمولا دوز کشنده ای از اپیوئید (داروهای مخدر)، کدئین و بنزین را به بدن تزریق می کنند. قیمت این ماده مخدر یک سوم هروئین است و افراد با درآمد پایین به مصرف آن تمایل بیشتری دارند.
 
مخدر خیابانی whoonga نیز که مصرف آن در سال های گذشته در آفریقای جنوبی شیوع پیدا کرده، دومین ماده کشنده در این فهرست است و رتبه سوم نیز به نمک حمام اختصاص دارد.
 
گزارش منتشر شده در سال 2013 در آمریکا نشان می دهد که در سال 2011 میلادی، 22 هزار نفر به دلیل مصرف این ماده مخدر به اورژانس های این کشور مراجعه کرده اند. این ماده مخدر مشکلاتی همچون افزایش فشارخون، اختلالات روانی و افکار خودکشی را متوجه مصرف کننده می کند.
 
بنابراین گزارش، 10 مخدری که در این فهرست قرار می گیرند شامل کروکودیل، whoongan، نمک حمام، کراک کوکائین، هروئین، فل، AH-7221، کریستال، purple drank و اسکوپولاین هستند.
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید