مسیر سبز
مسیر سبز

کیک تولد شقایق فراهانی برای پسرش شبکه ایران: شقایق

کیک تولد شقایق فراهانی برای پسرش 
 شبکه ایران: شقایق

کیک تولد شقایق فراهانی برای پسرش
شبکه ایران:  شقایق فراهانی بازیگر زن سینما و تلویزیون که تا همین چند هفته پیش سریال «کلاه پهلوی» را روی آنتن داشت اخیرا بازی در فیلم سینمایی «سایه روشن» به کارگردانی فرزاد موتمن را پشت سر گذاشت. او در این فیلم در کنار محمدرضا فروتن به ایفای نقش پرداخت.

 در گزارش پشت صحنه «سایه روشن» که در هفته نامه «جهان سینما» منتشر شده نکات جالبی درباره ارتباطات بازیگران و کارگردان در پشت دوربین روایت شده است. بخشی از این گزارش را در ادامه می خوانید:فراهانی به مناسبت تولد 21 سالگی پسرش کیک را خریده است

شقایق فراهانی بعد از ایفای نقش در یکی از سکانسها با ماشین اش بیرون می رود و با یک کیک تولد بازمی گردد. بچه های گروه تولید، مناسبت خرید این کیک را از فراهانی می پرسند و فراهانی در پاسخ می گوید به مناسبت تولد 21 سالگی پسرش کیک را خریده است!!! با توجه به ظاهر و چهره فراهانی اینکه پسر 21 ساله داشته باشد کمی عجیب به نظر می رسد. بعد از توزیع کیک بین گروه فراهانی که بسیار خوشحال و سرحال به نظر می رسد آماده فیلمبرداری می شود.

آرزو داشتم با موتمن تجربه همکاری داشته باشم

بعد از ایفای نقش در یک سکانس دیگر فراهانی به اتاق گریم رفته و و به همراه طراح گریم و منشی صحنه مشغول خوردن نسکافه می شود. فراهانی حین خوردن کیک درباره همکاری با موتمن به «جهان سینما» می گوید:«بعد از ساخته شدن فیلم "شبهای روشن" همیشه آرزو داشتم با این کارگردان تجربه همکاری داشته باشم و امیدوارم کارگردانهایی از جنس موتمن همیشه فرصت فیلم ساختن داشته باشند.»

در نقش پزشکی که به بن بست رسیده است

وی درباره همکاری با محمدرضا فروتن هم می افزاید:«فیلم موتمن فیلم کم شخصیتی است و تجربه خوبی با فروتن در این فیلم داشتم به خصوص که کار یک کار فرهنگی و متفاوت است.» فراهانی درباره فضای روانکاوانه فیلم و نقش اش اظهار می کند:«همیشه به فیلمهایی که به جنبه های روانشناختی آدمها می پردازند علاقه دارم. در "سایه روشن" در نقش "دکتر پناهی" بازی می کنم. پزشکی که به بن بست رسیده است.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید