هر روز!
هر روز!

گالری زیباترین مدل میز تحریر 2017 | مدل میز تحریر 96

گالری زیباترین مدل میز تحریر 2017 | مدل میز تحریر 96

گالری زیباترین مدل میز تحریر 2017 | مدل میز تحریر 96
مدل میز تحریر مخصوص رایانه و لپ تاپ با بهترین مدل ها و تنوع رنگ
به گزارش : جدیدترین و شیک ترین گالری انواع میز رایانه و مدل میز تحریر شیشه ای چوبی نوین ۹۶ – ۲۰۱۷
 
میزتحریر برای بچه ها جز عواملی است که میتواند به قدرت یاد گیری انها کمک کند! بله درست است! داشتن یک میز تحریر دلپذیر به کودکان کمک میکند که حس بهتری در هنگام انجام تکالیف دارا باشند و لذت بیشتری از درس خواندن ببرند همانطور که فضای اتاقی که در آن درس میخوانند یا میخوابند میتواند بر سلامت روح و روانشان تاثیر بگذارد.
اهمیت انتخاب مناسب میز تحریربرای کودک از آن جهت است که علاوه بر تاثیرات آن بر سلامت جسمانی وی بر سلامت روانی و زیبایی محیطی نیزاثرگذار است. برای آن که ایده های حرفه ای و پیشنهادهای کاربردی به شما بدهیم باید ابتدا توجه شما را به چند نکته جلب نماییم. کودکان زمان زیادی را در اتاق خود سپری می کنند و نوع طراحی اتاق کودکان و تاثیر این طراحی برای رشد و پرورش شخصیت آن ها از عواملی است که باید به آن ها توجه کرد.
 
گالری زیباترین مدل میز تحریر 2017 | مدل میز تحریر 96 : گالری زیباترین مدل میز تحریر 2017 | مدل میز تحریر 96
: گالری زیباترین مدل میز تحریر 2017 | مدل میز تحریر 96
قسمتی ازاتاق که برای مطالعه مورد استفاده قرار می گیرد باید راحت و مناسب و خوش نما باشد. میز رایانه و میز تحریر مناسب و با طراحی ارگونومیک بر روی کودکان تاثیر می گذارد و طراحی به گونه ای باشد که برای سلامتی کودک نیز باید مناسب باشد. میزهای رایانه و میز تحریر باید به شکلی طراحی شوند که برای فعالیت های که کودک انجام می دهد مناسب باشد.
 

ارتفاع میز باید مناسب با قد کودک باشد. پزشکان پیشنهاد داده اند که میز تحریر باید هم ارتفاع با دستان کودک درحالت ایستاده باشند. فاصله قرار گیری و وضعیت نشستن کودک نیز باید به شکلی باشد که کودک متمایل به سمت راست باشد و فاصله بین میز تحریر و ززانو باید ۱۰_۱۵ باشد.
 

  برای آن که کودک بتواند به راحتی به انجام تکالیف خود بپردازد دستی که از آن برای نوشتن استفاده می کند باید آزادی عمل داشته باشد از این رو توجه به این نکته نیز در انتخاب میز و صندلی مهم است. یک میز تحریر خوب فضایی را در قسمت چپ و برای راحتی کودک فراهم نماید. برای چراغ مطالعه و کتاب هایی که کودک از آن ها استفاده می کند باید در قسمت چپ میز تحریر قرار بگیرد(برای کودکان راست دست) .
 
برای کودکان چپ دست چراغ مطالع در سمت راست و فضای آزادی برای حرکت دست در سمت چپ ایجاد می شود.
 

برایآشپزخانه | دکوراسیون این اتاق نیز طراحی زیبایی برای میز تحریر کودک انجام گرفته شده است . تمامه عناصر که باید برای یک میز تحریر رعایت شود به شکلی درست اجرا شده است در زیر میز نیز کشوهایی برای قرار دادن کتاب و آن چه کودک از آن ها استفاده می کند ایجاد شده است. یک تابلو نیز در روبروی محل نشستن کودک نصب شده است تا فضای مطالعه را دلپذیر نماید.
 

در این طراحیآشپزخانه | دکوراسیون نیز برای میز تحریر ایده ای دلپذیر در مقابل چشمان کودک اجرا شده است تا محیط را مناسب برای انجام فعالیت های کودک نماید. قفسه هایی نیز برای این فضا ایجاد شده است که کتاب و سایر موارد که کودک در هنگام مطالعه از آن ها استفاده می کند را در آن جا قرار بدهد. طراحی دیوار نیز به کودک کمک می کند تا از محیط لذت ببرد.
شکلی از طراحی برای میز تحریر کودک را مشاهده می کنید که بسیار دلپذیر اجرا شده است برای طراحی این میز مطالعه برای کودکان به بهترین شکل از فضا استفاده شده است تا کودکان بتوانند در کنار یک دیگر به انجام تکالیف خود بپردازند.
 

قفسه هایی برای قرار دادن لوازم و کتاب های کودک ایجاد شده است که در هنگام مطالعه  بتوانند به آن ها به راحتی دسترسی داشته باشدند. سبد هایی نیز بر روی آن نصب شده است تا به بهترین نحو از فضا استفاده شود و کودک دچار نگرانی برای کمبود جا نباشد.
 

مدل میز
 

مدل میز تحریر
 

مدل میز
 

مدل میز
 

مدل میز تحریر
 

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید