هر روز!
هر روز!

گردهمایی بزرگ هیئات مذهبی درسپیدان برگزار می شود : گردهمایی

گردهمایی بزرگ هیئات مذهبی درسپیدان برگزار می شود : گردهمایی

گردهمایی بزرگ هیئات مذهبی درسپیدان برگزار می شود
: گردهمایی بزرگ هیئات مذهبی درسپیدان برگزار می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مارگون ؛حجت‌الاسلام سید نصرت الله احسانی فر رییس اداره تبلیغات اسلامی سپیدان  در گفتگو با خبرنگار ماگفت: با نزدیک‌شدن به ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، همایش بزرگ مداحان و هیئات مذهبی شهرستان درایم محرم برگزار می‌شود. گردهمایی بزرگ تشکل‌های دینی شهرستان سپیدان در آستانه ماه محرم و با حضور مسئولان شهرستان، روحانیون، مداحان و مسئولان هیئات مذهبی در دو شهر بیضا و اردکان از توابع شهرستان سپیدان برگزار می‌شود.
به گزارش : وی افزود: این گردهمایی تحت عنوان «طلایه داران تبلیغ » و با حضور مسئولین، امنا، مداحان و رابطین هیئات مذهبی و با هدف آشنایی و توجه بیش از پیش مسئولین تشکل های دینی به مسائل مرتبط با فرهنگ عزاداری اجرا می‌شود.
رییس اداره تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در آستانه ماه محرم که قرار می گیریم حال و هوای همه ما دگرگون می‌شود و دلدادگان مکتب حسینی خود را آماده امتحانی سرنوشت ساز می‌کنند، ملت ما با پیروی از مکتب سرخ عاشورا توانستند رژیم طاغوت را نابود کنند و ننگ سایه آن را نپذیرفتند.
حجت‌الاسلام احسانی فر خاطر نشان کرد: هیئت های مذهبی باید از قبل آماده باشند و تمهیدات لازم را در پیش بگیرند، مساجد و حسینیه ها برای پذیرایی از میهمانان عزادار حسینی آماده باشند، یکی از ضروری ترین کارها در ایام محرم بهره مندی از حضور مبلغین در مساجد و هیئت هاست ضمن تعظیم شعایر و انجام سنت های عزاداری باید فلسفه قیام عاشورا توسط مبلغ دینی بیان شود.
انتهای پیام/
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید