بررسی خودرو
بررسی خودرو

گزارش مراسم رونمایی از خودروی لیفان 820 در چین

گزارش مراسم رونمایی از خودروی لیفان 820 در چین
در شب 18 خرداد، شركت ليفان، مراسمي را به منظور معرفي محصول جديد خود در مركز همایش های بین المللی شهر "چون چین" یکی از 5 شهر مهم چین واقع در جنوب غربی این کشور برگزار نمود. در اين مراسم از سفيران و كنسولگري‌هاي 17 كشور مختلف جهان و همچنين مقامات بلندپايه چيني دعوت به عمل آمد تا با گرد هم آمدن در مراسم، شاهد رونمايي از اولين خودروی لوکس لیفان به نام ليفان 820 باشند.
در ساعت 19:30 به وقت محلي، مدير عامل شركت ليفان آقاي "شانگ يو" به روی سن آمد و در مورد تاريخچه شركت ليفان، برنامه های توسعه این مجموعه و اهداف آينده شرکت سخنرانی نمود. سپس بازيكنان تيم فوتبال ليفان در حالي كه سوار بر 4 دستگاه خودروي ليفان 820 ، با رنگ هاي متفاوت بودند وارد صحنه شدند و توجه فراوان حضار را به خود جلب نمودند و در ادامه توپ های امضاء شده را برای حاضران در سالن پرتاب کردند.
در بخش بعدي، معاون مدير عامل در بخش صادرات و واردات، آقاي "مارك تیمبر" قیمت لیفان 820 را در داخل چین با این توضیح که قیمت مناسبی در مقایسه با سایر رقبا دارد، اعلام نمود.
در حال حاضر لیفان 820 خودروی کاری کنسولگری ایتالیا در شهر چون چین می باشد و نماینده کنسولگری ایتالیا در این مراسم از تجربیات رانندگی خود با این خودرو صحبت نمود.
در بخش بعد رئيس هیئت مديره شركت ليفان، آقاي "این مينگ شان" خودروی 820 را برای مدعوین و سفرای حاضر در مراسم معرفی نمود. وی در ادامه افزود به دليل اينكه خودروي ليفان 820 با كيفيت بسيار عالي به بازار معرفي شده است، مي تواند اثرات بزرگ و معناداري را بر نوآوري و پیشرفت صنعت خودروسازي چين بگذارد.


اما بعد از توضیح این تشریفات، به خودرو بر می‌گردیم. لیفان 820 در مدل 2015 با دو پیشرانه 1.8 لیتری و 2.4 لیتری عرضه شده که در مدل 2.4 لیتری می‌تواند حداکثر 164 اسب‌بخار در 5700 دور در دقیقه و 226 نیوتن‌متر در 4000 دور در دقیقه را تولید کند که به کمک گیربکس 6 سرعته خودکار قابلیت دست یافتن به حداکثر سرعت 197 کیلومتر در ساعت را دارد. همچنین مصرف سوخت این چینی جدید با پیشرانه 2.4 لیتری 8.7 لیتر به صورت ترکیبی است که همین سوخت را از داخل باک 63 لیتری خود و با استاندارد یورو 5 می‌سوزاند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید