هر روز!
هر روز!

گلستان نماد اتحاد اقوام و مذاهب است : گلستان نماد

گلستان نماد اتحاد اقوام و مذاهب است : گلستان نماد

گلستان نماد اتحاد اقوام و مذاهب است
: گلستان نماد اتحاد اقوام و مذاهب است
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قابوس نامهٰ عبدالقدیر کریمی با اشاره به این مطلب افزود: با توجه به این ظرفیت شهرستان امیدواریم این جشنواره که در یازدهمین دوره خود همزمان با مرکز استان به میزبانی گنبدکاووس نیز برگزار می شود باعث تقویت همگرایی و اتحاد ملی هر چه بیشتر اقوام استانهای مختلف شود.
به گزارش : وی همچنین گفت: این جشنواره به عنوان یک فرصت در کنار معرفی ظرفیت های شهرستان در حوزه های مختلف گردشگری سرفصل استفاده از تجربیات اقوام مختلف است.
کریمی ابراز امیدواری کرد عملکرد این جشنوراه در گلستان و گنبد به گونه ای باشد که در سالهای آتی در تقویم سراسری جشنواره های ملی ثبت و ماندگار شود.
نمازنده مردم گنبد و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی نیز این جشنواره را گامی در جهت تقویت اتحاد ملی اقوام و مذاهب مختلف اسلامی دانست که در استان گلستان به نمایش گذاشته می شود.

قرجه طیاراذعان کرد: هدف صرف برگزاری یک جشنواره نیست بلکه اهداف بزرگتری را دنبال می کند و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه  گردشگری در شهرستان از دیگر اهداف این جشنواره  است که باید دولت در این زمینه زیر ساخت های لازم را مهیا کند.
وی تصریح کرد: در کشورهای جهان با توجه به سند گردشگری توانسته اند ارزآوری خوبی برای خود دارا باشند و این ممکن نیست جز با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی و حمایت دولت ها که البته سرمایه گذاری خود دولت ها نیز در این رابطه قابل تامل است.
نماینده مردم گنبد در مجلس در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه قدرشناس امنیت موجود در کشور باشیم ٰ به حوادث اخیر میانمار اشاره کرد و خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده شما مردم عزیز این نسل کشی مسلمانان را شدیدا محکوم می کنم.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید