مسیر سبز
مسیر سبز

گل‌محمدی جواب پیروانی را داد خبرگزاری فارس: یحیی گل‌محمدی در

گل‌محمدی جواب پیروانی را داد
خبرگزاری فارس: یحیی گل‌محمدی در خصوص صحبت‌های افشین پیروانی، گفت: من در بحرانی‌ترین تاریخ پرسپولیس این تیم را در اختیار گرفتم. تیمی که از نظر جسمی، روحی و روانی مشکل داشت اما شرایط خوبی برای این تیم حاکم کردم و در 16 بازی فقط یک باخت به راه‌آهن آوردم و یک باخت هم به سپاهان در فینال جام حذفی که آن هم به دلیل اشتباهات فردی بود و عملکرد من مشخص است.

وی ادامه داد: هم عملکرد من و هم عملکرد آقایان مشخص است و من راجع به عملکرد پیروانی حرفی نمی‌زنم و دوست هم ندارم جواب‌ بدهم اما مردم بهترین قاضی هستند و عملکرد من و او را می‌بینند و من هم قضاوت را به مردم می‌سپارم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران افزود: وقتی مصاحبه ایشان را خواندم فهمیدم دل پری دارد و من نمی‌دانم ریشه این دل پر و عُقده از کجاست؟ اگر درباره مصاحبه من بود که من اسمی از ایشان نیاوردم اما نمی‌دانم چرا او به خودش گرفته است.

گل‌محمدی افزود: عملکرد من مشخص است و صحبت‌های آقایان برایم جای سؤال دارد. من همه تلاشم را کردم و در بدترین شرایط پرسپولیس را تحویل گرفتم اما حالا ببینید آنها چگونه حرف می‌زنند من دلیل ناراحتی‌شان را نمی‌دانم و همه چیز را به مردم که بهترین قاضی هستند واگذار می‌کنم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید