iTech news
iTech news

گوپرو یک ریموت کنترل با قابلیت کنترل دوربین از طریق

گوپرو یک ریموت کنترل با قابلیت کنترل دوربین از طریق

گوپرو یک ریموت کنترل با قابلیت کنترل دوربین از طریق صوت را رونمایی کرد
چند ماه پیش گوپرو دوربین جدید خود را با نام Hero5 رونمایی کرد. گوپرو نسل جدید دوربین خود را با قابلیت‌های بیشتر و امکانات جالب توجه به عنوان یک بروزرسانی برای نسل قبلی دوربین خود راهی بازار کرد. از جمله ویژگی‌های جالب توجه این دوربین باید به پشتیبانی از فرامین صوتی اشاره کرد. برای مثال در صورتی که دوربین روی سر کاربر نصب شده باشد ، او می‌تواند با استفاده از فرامین صوتی، ویدیو یا تصویر ثبت کند.
با وجود اینکه استفاده از فرامین صوتی ویژگی بسیار پرکاربردی برای اکشن کمی چون Hero5 است؛ اما در برخی مواقع، موقعیت دوربین به گونه‌ای است که حتی نمی‌توان با استفاده از فرامین صوتی دوربین را کنترل کرد. گوپرو راه‌حل جدیدی برای حل این مشکل پیدا کرده و ریموت کنترل صوتی خود را برای استفاده در چنین شرایطی رونمایی کرده است. همان‌طور که اشاره کردیم؛ با استفاده از این ریموت که Remo نام دارد، می‌توان در شرایطی که میکروفون دوربین قادر به دریافت فرامین صوتی نیست، با استفاده از ریموت صوتی اقدام به ارسال دستور صوتی به دوربین کرد.
ریمو را می‌توان به دو روش استفاده کرد؛ از طریق اتصال آن به لباس یا بستن آن روی دست با استفاده از مچ‌بند مخصوصی که در کنار آن عرضه می‌شود. یکی از قابلیت‌های جالب توجه این ریموت، مقاومت آن در برابر نفوذ آب تا عمق ۵ متری است که استفاده از ریمو را در زمان موج‌سواری و در حالتی که دوربین روی تخته موج‌سواری نصب شده باشد، امکان پذیر می‌کند. 
گوپرو این محصول را با قیمت ۸۰ دلار راهی بازار می‌کند که شامل ریموت کنترل به همراه گیره‌ و مچ‌بند اختصاصی آن است .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید