مطالب جالب!
مطالب جالب!

یونس طاهری و مصاحبه با آن جواب یونس طاهری:متولد

یونس طاهری و مصاحبه با آن 
 جواب یونس طاهری:متولد

یونس طاهری و مصاحبه با آن
جواب یونس طاهری:متولد 3/3/1370،دانشجوی مهندسی سخت افزار كه از سن 11 سالگی به حرفه ی خوانندگی علاقه مند بودم،تمرینات خودمواز اون سن شروع كردم و در سن 19 سالگی دوره ی آواز رو در هنرستان موسیقی زیر نظر استاد معمارزاده گذراندم و در حالحاضر به نوازندگی گیتار مسلط هستم و در كنار آن به تمرین و نوازندگی ویولون می پردازم.
3-گنجا سانگ : تا به حال چند آهنگ اجرا کردید؟نام هر کدوم را هم به ما بگید ؟جواب یونس طاهری: تا كار داشتم كه فعلا به دلایلی كار تو رو می خوام با تنظیم و آهنگسازی میلاد ترابی و ترانه از خودم ،بعد از محرم و صفرروی سایت های موزیك قرار می گیره.
4-گنجا سانگ : اسم اولین ترانه ای که درست کردید ؟جواب یونس طاهری:راستش اولین ترانه ای كه درست كردم،كار به پات نشستم بود كه به خاطر سبك آهنگ، این كار رو واسه ی آلبوم انتخاب كردم.
5-گنجا سانگ : از آلبوم به پات نشستم برای ما بگویید؟جواب یونس طاهری:راستش آلبوم قرار بود اواخر شهریور آماده بشه،ولی به دلیل اجرایی كه توی تابستان 91 واسم گذاشته یودن،كار آلبوم خود به
خود متوقف شد و وقتمو صرف تمرین و كارهای اجرام گذاشتم.كارهای آلبوم در طی مراحل پایانیِ و در اوایل سال 92 آماده می شه.توی این آلبوم سعی كردم صلیقه ی همه سن مخاطبی رو (20-30)از نظر ترانه و ساز جوابگو باشم.به همین خاطراز هنرمندان خوبی برای ترانه – تنظیم و آهنگسازی استفاده كردم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید