مسیر سبز
مسیر سبز

یوونتوس بر آتالانتا به پیروزی رسید خبرگزاری ایسنا: یوونتوس

یوونتوس بر آتالانتا به پیروزی رسید
خبرگزاری ایسنا:  یوونتوس با برتری برابر آتالانتا در آستانه 100 امتیازی شدن در سری A ایتالیا قرار گرفت.

هفته‌ سی‌وششم رقابت‌های سری A ایتالیا شب گذشته (دو‌شنبه) با برگزاری دو دیدار ادامه یافت. یوونتوس که قهرمانی‌اش در رقابت‌های این فصل قطعی شده در دیداری خانگی و تشریفاتی به دیدار آتالانتا رفت و در پایان موفق شد با یک گل به پیروزی برسد.

آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس در این دیدار بیشتر از بازیکنان ذخیره خود استفاده کرد اما در نهایت با گل سیمونه پادون در دقیقه‌ 72 موفق شد سه امتیا‌ز این دیدار خانگی را به اندوخته‌های خود اضافه کند.

یوونتوس با پیروزی در این دیدار 96 امتیازی شد و در صورتی که بتواند در دو بازی باقی مانده فصل جاری فوتبال ایتالیا به پیروزی برسد به اولین تیمی در تاریخ سری A تبدیل خواهد شد که 100 امتیاز در یک فصل کسب کرده است.

در دیگر دیدار شب گذشته لاتزیو در خانه پذیرای هلاس ورونا بود که این دیدار در پایان با تساوی پر گل سه بر سه به پایان رسید.

هفته‌ سی و ششم سری A ایتالیا امشب با دو دیدار به پایان می‌رسد که در آن فیورنتینا در فلورانس از ساسولو پذیرایی خواهد کرد و ناپولی نیز به دیدار کالیاری می‌رود.

در جدول رده‌بندی یوونتوس با 96 امتیاز در صدر قرار دارد و قهرمانی‌اش قطعی شده است. رم با 85 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و ناپولی با یک بازی کمتر و 69 امتیاز سوم است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید