مسیر سبز
مسیر سبز

یک فرصت استثنایی برای خرید مسکن+جدول دنیای اقتصاد: یک

یک فرصت استثنایی برای خرید مسکن+جدول 
 دنیای اقتصاد: یک

یک فرصت استثنایی برای خرید مسکن+جدول
دنیای اقتصاد: یک فرصت استثنایی برای آن دسته از خریدارانی که با بودجه اندک مالی قصد دارند در بازار مسکن صاحبخانه شوند، روز گذشته در بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی در شرق تهران فراهم شد.

در یکی از محله‌های شرق تهران مالکی که قصد فروش واحدش را داشت شرایط جالبی را برای نحوه پرداخت مبلغ فروش تعیین کرده بود زیرا فروشنده اعلام کرده بود خریدار می‌تواند نصف مبلغ خرید را در ابتدا به صورت نقدی و مابقی مبلغ تعیین شده را ماهانه به میزان یک میلیون تومان پرداخت کند.

این مالک قیمت هر متر مربع واحد 51 متری خود را یک میلیون و 50 هزار تومان عنوان کرده است؛ یعنی قیمت فروش واحد مذکور 53 میلیون و 550 هزار تومان است و خریدار در ابتدای معامله می‌تواند مبلغ 26 میلیون و 775 هزار تومان را به عنوان پیش پرداخت در اختیار مالک قرار دهد و 26 میلیون و 775 هزار تومان را طی 27 ماه به صورت ماهانه یک میلیون تومان، به فروشنده پرداخت کند .

 البته قسط آخر کمتر از یک میلیون تومان خواهد بود به همین خاطر خریدار باید 27 فقره چک معتبر با اعلام نرخ پرداختی به فروشنده تسلیم کند و فروشنده هم تا پایان اقساط واحد خود را به صورت قولنامه‌ای به متقاضی تحویل دهد.

مالک اظهار کرده که اگر خریدار تصمیم داشته باشد از وام تعمیرات و دیگر وام‌ها برای این واحد استفاده کند، می‌تواند سند را هم به نام متقاضی تغییر دهد؛ اما به این شرط که یک قرارداد در نزد بنگاه مسکن تنظیم کنند که اگر چک‌های دریافتی وصول نشد واحد خود را بدون هیچ وقفه‌ای از خریدار باز پس گیرد.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید