مسیر سبز
مسیر سبز

برگزیدگان مسابقه عکاسی اسمیتسونیان فرارو: مسابقه عکاسی "اسمیت سونین"

برگزیدگان مسابقه عکاسی اسمیتسونیان 
 فرارو: مسابقه عکاسی "اسمیت سونین"

برگزیدگان مسابقه عکاسی اسمیتسونیان
فرارو: مسابقه عکاسی "اسمیت سونین" یکی از معتبرترین جوایز سالانه عکاسی است که امسال با پذیرش 50 هزار عکس در بخش های مختلف برگزار و نهایتا 50 عکس به فینال راه یافتند.

داوران مسابقه پس از انتخاب ۵۰ عکس در ۵ بخش شامل تصاویر دستکاری شده، آمریکا، طبیعت، مردم و سفر از میان تصاویر ارسال شده، آن‌ها را در سایت مجله منتشر کردند تا مخاطبان به تصاویر مورد علاقه خود رای دهند.

برنده جایزه مسابقه به یکی از تورهای مسافرتی مؤسسه "اسمیت سونین" که سه هزار دلار هزینه برمی دارد، فرستاده خواهد شد. جایزه نقدی هر بخش ۵۰۰ دلار می باشد. تعدادی از فینالیست های امسال را در زیر می بینید.

در میان فینالیست های امسال نام دو عکاس ایرانی به چشم می خورد؛ تندیس خدادادیان با عکس از مسجد شیخ لطف الله اصفهان و سهیل زند آذر با عکسی از عزاداری عاشورا. شما می توانید با مراجعه به سایت "اسمیت سونین"  در این رای گیری شرکت و عکس های برتر را انتخاب کنید.زنبور و قطرات شبنم. عکاس:  Eko Adiyantoخرس در رودخانه به دنبال صید ماهی. عکاس:  Daniel D'Auriaپرواز مرغ ماهیخوار بر فراز رود. عکاس:  John Matzickپنگوئن ها روی یخ. عکاس:  Aspen Wangبازی دو چیتا با پوست آهو. عکاس: Seyms Bruggerعبور گله گاو میش ها از رودخانه. عکاس:  Karen Lunneyدو حلزون بر روی شاخه. عکاس:  José De Roccoراهب جوان در معبدی در میانمار. عکاس: Pyiet Oo Aung رودخانه "کلورادو" از فراز پل "ناواجو". عکاس:  Matthew Zhengتابش نور خورشید از میان ابرها در منطقه "لاداخ" هند. عکاس:  Porus Khareghatکودک قبیله "سوری" در اتیوپی. عکاس: Sergio Carbajo Rodriguezدیوار مرگ در "داکا" بنگلادش. عکاس:  Nidal Adnan Kibriaساحل "سن مینیتو" در ایتالیا. عکاس: Stefano Coltelliمزارع چای در ویتنام. عکاس: Vo Anh Kieماهیگیر در دریاچه "اینله" در میانمار. عکاس:  Aung Pyae Soeزنان بومی منطقه "نین توان" ویتنام در باد. عکاس:  Nguyễn Bảo Sơnمراسم عزاداری عاشورا در خرم آباد. عکاس: سهیل زند آذرماهیگیر در اعماق "واکاتوپی" در اندونزی. عکاس: Caine Delacy


 
شکارچی مغلول و عقاب طلایی اش. عکاس: Simon Morrisمنظره ایسلند. عکاس: Candy Fengرام کننده اسب سرکش در موناتنا. عکاس: Carol Lynne Fowlerغورباقه درختی چشم قرمز در آب. عکاس:  Nicolas Reusensکلیسای متروکه در "دیتروید" عکاس:  Michael Frankپرواز کلاغ ها در پائیز. عکاس: Pistolwishعکس-نقاشی از شهر ساحلی "سینکوتر" بر اساس افسانه شهر بابل. عکاس: Dina Bovaسر در مسجد شیخ لطف الله در اصفهان. عکاس: تندیس خدادادیان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید